Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire fontos, hogy valakine...

Mennyire fontos, hogy valakinek szines legyen a ruhatara? Elony? Vagy? Nektek mennyire szines a ruhataratok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki maga dönti el, mennyire fontos neki a színes ruhatár. Nekem sokáig főleg színesebb ruháim voltak, de nem igazán jött be. Pár éve szinte csak feketét hordok és jól érzem így magamat. Néha "színesítek" azért, van pár egyszínű, nem fekete felsőm, nyáron hordok néha kék farmert ill. akad néhány színes cipőm meg táskám. De az alapszín mindig a fekete. Ez tetszik, tehát számomra ez előnyös.

24/l

2014. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem nézi, hogy egyik nap ilyen, másik nap olyan színű ruhát vesz fel valaki. Amilyen kedve van és amilyen színek jól állnak az illetőnek.

Az én ruhatáram spec. nem mondható színesnek, mivel 90 %-a fekete, valahogy nem mutat rajtam sem a pasztellszínű, sem az élénk színű ruha.

2014. márc. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ismet kiabrandulva olvasom a hozzaszolasokat. Nem tudom, miert vesztek mindent keszpenznek, amikor azt mondtam, hogy egyik nap ilyen, masik nap olyan szinu felsot vesz fel, nem arra gondoltam, hogy valakinek azon kattog az agya, hogy tegnap ilyen szinu felso volt rajta, ma mas, holnap megint mas... Az eszem megall.
2014. márc. 20. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!