Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire fontos, hogy valakine...

Mennyire fontos, hogy valakinek szines legyen a ruhatara? Elony? Vagy? Nektek mennyire szines a ruhataratok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Engem pl. irritál, ha egy férfi színesben van, de nőknél se előnyös.
2014. márc. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

volt időszak még régebben amikor csak feketében jártam esetleg a farmer volt kék

aztán beleuntam

azóta volt piros, most zöld korszakom

nézem az embereket, mindenki szürke, fekete, alig használnak szineket

en meg kirívok a tömegből, még itt Budapesten is a lime zöld gatyámmal :)


33f

2014. márc. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár színes ruhám, de a pasztell árnyalatok vannak túlsúlyban :D nem igazán szeretem a rikító ruhákat, de fekete párti sem vagyok, nem is áll jól nekem. A visszafogottabb színeket szeretem, mint pl. púderszín, menta, bézs. Színesek közül meg inkább a pirosat és a kéket szeretem.
2014. márc. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rettentő hülyén tud kinézni, ha valaki 3, vagy több színt hord egyszerre, és ráadásul teljesen elütő színeket. Én sosem voltam híve, az ilyen színes öltözködésnek, régebben barnát, szürkét, khakit, feketét hordtam. Most már csak a fekete maradt meg szinte, inkább az anyagokat kombinálom, mint a színeket, nekem ez jött be. :)
2014. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyesek nagyon felreertettek a kerdest! Nem azt kerdeztem, hogy fontos-e, hogy valakin piros-sarga meg zold legyen egyszerre, hanem azt, hogy egyik nap zold ruha van rajta, masik nap lila, harmasik nap, kek, utana piros.... NEm egyszerre!!!
2014. márc. 19. 11:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a színeket, de inkább vagy a sötét (sötétkék, lila, zöld, bordó) vagy a pasztell (khaki, világossárga, halványrózsaszín, fehér) árnyalatokat. Egyszerre egy max. két színt veszek fel, nem szeretem, ha elütnek egymástól.
2014. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Én sosem figyelek oda rá hogy melyik nap milyen színt hordok, vagy hogy hasonlít-e a mai ruhám a tegnapira. Nekem meg van az a 10szín+árnyalat kb. amit szeretek és jól is áll, és azokból mikor milyen kedvem van választok mindig. Lehet ez például két nap egymás után szürke, kék.. stb Meg nem hinném hogy valaki figyeli hogy napi szinten váltogatom-e a ruháim színét. Sokan két- három napig ugyanazt a felsőt veszik fel (mondjuk ezt sosem értettem miért).

23/L

2014. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen sok embernek okoz gondot a szövegértés...
2014. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos hogy színes legyen a ruhatárunk. Amiatt senki szerint nem leszünk jobbak ha van egy csomó színű ruhánk. A csak fekete ruhák viszont már rosszabb valamivel. Szerintem az a legjobb, ha eltaláljuk a saját színeinket és aszerint öltözködünk.
2014. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj az lemaradt, hogy viszonylag színes ruháim vannak. A téliek sötétebbek.
2014. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!