Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap szeretné szokny felvenn...

Holnap szeretné szokny felvenni. Van egy ilyen farmerszínű kb combközépig érő. Hozzá találtam egy piros harisnyát meg 1 piros pólót. Milyen lábbelit vegyek fel hozzá? A pólöt betűrjem?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:
szeretnék* szoknyát* ajj új billentyűzet:@
2014. márc. 18. 21:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor tűrd be a pólót, ha magasított derekú a szoknya. Mivel ma esős idő van, ezért inkább bokacsizmát vegyél fel hozzá sztem.
2014. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huhh, pirosból csak óvatosan, a harisnya meg a póló az én ízlésemnek már sok és túl matchy-matchy. Nem írtad, milyen stílusú a póló, hány éves vagy, hova vennéd fel és milyen cipőid vannak, így azért elég nehéz bármit javasolni. Egy fekete platform magassarkú pl lehet passzol hozzá, ha nem egy nike pólóra gondoltál, de egy iskoláson nevetséges lenne. Lehet, hogy egy virágos tornacipő lenne tök jó - de nincs olyanod és a munkahelyeden amúgy is körberöhögnének. Az tuti, hogy már bundás csizma nem kell, szandálhoz még korán van, szerintem egy véletlenül sem piros félcipő megteszi hozzá.
2014. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fanni, te vagy az? xd
2014. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van akkor fekete magassarkút, fekete táskával és/vagy sállal.
2014. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!