Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » NewYorker-ben lévő cipőkről...

NewYorker-ben lévő cipőkről valakinek van véleménye? Szabad venni ilyen olcsó "noname" cipőket?

Figyelt kérdés

Mert 3500-ért lenne olyan, ami úgy néz ki mint egy Vans, csak nincs rajta az hogy vans. :D

Viszont nem tudom meddig bírná egy ilyen cipő :/ Érdemes ilyet venni?



2014. márc. 19. 07:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az eredetinek sem korlátlan az élettartama, el kell döntened hogy neked megéri-e. Volt már piacos cipőm ami 5 évig bírta (igaz bőr felsőrésze volt), az újabbak csak kb egy évig, deichmannos dettó :(. Szerintem ez ugyanez a kategória. Saccra a Vans is max 5 évig lenne jó és lehet hogy addigra amúgy is vennél másik cipőt mert kimegy a divatból vagy változik az ízlésed vagy csak úgy.
2014. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a New Yorkerben borzalmasak a cipők minősége. A noname cipőkről annyit: Nekem Volt, ami bevált, nagyon sokáig jó volt de volt ami egy hónap után szétment(Auchanból már 3 cipőm is, ott ne vegyél...). Ezt sajnos nehéz megállapítani:(
2014. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
én is ott fogok venni, van ami 2000. meglehet próbálni. nekem például a converse cípőm egy évig se bírta.. pedig eredeti volt. én biztos megveszem, mert 3 évig hordtam egy sima noname cípőt. !! :) hidd el bírni fogja, ha meg nem.. akkor nem volt olyan drága hogy bánkódni kelljen. meg 2-3 hónap és jön a nyár. addig 1000% hogy kibirja :)
2014. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi :)

azért tényleg nagyon gáz hogy én is megvettem az eredeti (tudom bizonyítani) DC cipöm tavaly tavasszal, és már tavaly augusztusban szétment az egész, pedig rendeltetésszerüen használtam. :( Szóval biztos nem fogok még egyszer ekkora hülyeséget, inkább megveszem 3-4 ezerért, és akkor legalább nem is sajnálom mi lesz vele.

2014. márc. 19. 12:41
 5/15 anonim ***** válasza:
ha 3500 forint egy próbát megér, max kidobod
2014. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én bicajos sarazásra vettem 3k-s cipőt, amire vettem arra tökéletesen megfelelő volt
2014. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a bokacsizmámat vettem a New Yorkerben 1900 ft-ért és 3 évig hordtam:D
2014. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jó, de nektek csajoknak cipővel van tele a fél szekrényetek :D jó hogy nem költötök rájuk olyan sokat :P
2014. márc. 19. 19:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak, összesen 3 pár cipőm van:D
2014. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én kérek elnézést! :D
2014. márc. 19. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!