Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem nevetséges,...

Szerintetek nem nevetséges, hogy a sok tini p*csa állandóan ilyen SZTK keretes szemüvegben flangál?

Figyelt kérdés

Öregapámnak volt ilyen szemüvege.

Nem tudok a városban úgy végigsétálni,hogy ne látnék legalább egy ilyet.

Vagy ez a "mai" divat,amihez hozzátartozik a farmerdzseki felhajtott gallérral és az egyik kézben táskával a másikban,pedig Iphone?



2014. márc. 19. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te is tegyél fel magadról képet jó példát mutatva
2014. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne nézz oda! Ilyen egyszerű. Most ezen mit idegeskedsz, mindenki azt hord, ami neki jólesik. Nekem sem tetszik, én sem venném fel, mint ahogy sokminden mást, de nem is nekem kell hordani... Akkor meg mit idegeskedjek rajta? Ha ilyeneken ennyit stresszelsz, nagyon hamar tönkreteszed magad! Mi lesz, ha megjelennek az életedben valós problémák is? Betegség, anyagi gondok, párkapcsolati problémák... Bele is fogsz betegedni, ha már ezen így felhúzod magad, hogy kin milyen szemüveg van.
2014. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem ilyen szemüvegem van...és azért hordom, mert ha már kell olyan keret legyen rajtam, ami tetszik...táskát meg jobb esetbe mindenki hord pl. suliba, iphone-ja nem mindenkinek van, és a felhajtott gallérral mi a baj? ha valakinek így tetszik hordja úgy (én személy szerint nem hordom így, de engem nem érdekel)...vicces, hogy mindig mindenki más dolgaival foglalkozik nem a sajátjával :) minek beleszólni? mindenkinek van stílusa...neked is, a többi embernek is. ennyi.
2014. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen egyetértek a 2. hozzászólóval. Ha nem tetszik nem nézel oda, vagy magadban elmondod a véleményed és kész. Külső megítélés(felszínesség) = Egy sz@rral nem vagy több a tini p*csáknál. Csak szimpla irigység. Na most le lehet pontozni.

A kérdező fiú vagy lány?

2014. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A hipster szemüveg nem a mai divat, inkább tavalyi. Már alig látni ilyet. A farmerdzseki az örök divat, bár a felhajtott gallér elég gáz. Az Iphone meg túlsztárolt de népszerű.

Szerintem az a nevetséges, hogy a sok irigy, saját élet nélküli ember folyton a többit szidja. Nem tetszik, nem tetszik. Ez van. De attól még senki nem lesz p_csa, hogy neked nem jön be a stílusa.

2014. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az unokatesóm és a húgom pont most vett ilyen szemüveget magának, két okból. Az egyik, mert tetszik nekik ez a fajta keret; a másik, hogy örülnek annak, hogy végre olyan keret a divat amiből ki is látnak. Mindkettőjüknek kell szemüveg, de utálták, hogy a keskeny keret mindig belelóg a látóterükbe, így általában nem is hordták. Ez viszont állításuk szerint sokkal kényelmesebb.


Egyébként egyetértek az előttem szólókkal. Ha neked nem tetszik, ne nézz oda. Nekem is sok minden nem tetszik, mégsem ezzel vagyok elfoglalva. Másnak meg biztos én nem tetszem. Ilyen az élet.

2014. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az én időmben azokat vertük a suli mögött, akik ilyen szódásüvegfenekű pápaszemet hordtak... lehet majd nosztalgiázok kicsit érettségi találkozón a gólyákkal ^^

27/L

2014. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
hát 7-es válaszoló...neked fantasztikus életed lehet, ha másokat vertél...az olyan emberek miatt szánalmas ez a világ mint te... majd ha a te gyereked megverik gondolkodj el egy kicsit magadon...idióta.
2014. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem a 7es válaszoló megvakul.
2014. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!