Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Diszkóba gáz ha 1 farmerbe...

Diszkóba gáz ha 1 farmerbe megyek és egy top-ba?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Kisestélyi, magassarkú, előtte fodrász, manikűr, pedikűr és persze egy jó sminkes. A negyed millió dolláros, nyakék kötelező a kövekkel kirakott aranykarkötő pedig alap és persze egy elegáns sportkocsi. A Ferrari az kicsit túlzás, inkább egy hófehér Lamborghini Gallardo-t ajánlanék. Ezek apró dolgok de fontosak, főleg egy diszkóba :)
2014. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért mész diszkóba? Jót szórakozni, táncolni? Akkor öltözz fel rendesen. Ha könnyen kapható olcsó leányzónak akarsz kinézni, akkor maradhat az ilyen ribis öltözék.
2014. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem csak mások gáznak tartották , meg furcsán néztek rám e miatt és már elbizonytalanodtam.
2014. márc. 21. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert ribis öltözet. Könnyen kapható, olcsó lány üzenetét közvetíti. Persze, hogy furcsán néznek rád...
2014. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugye te most viccelsz? A farmer meg a top az neked ribis? :D
2014. márc. 21. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Én utálok diszkókba járni, de barátaim sajnos párszor már elrángattak. Én általában farmerban, pólóban és tornacipőben mentem. Amennyire észrevettem az emberek nagy része annyira be volt rúgva/drogozva, hogy pont nem a többiek ruháját figyelték.
2014. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Haskilogos top az bizony ribis. De te is irtad, hogy furcsan neztek rad :D szerinted mi masert??
2014. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem azért mert kinn volt a hasam ! XD Hanem azért mert ,idézem őket a "farmer és a top olyan egyszerű, nem sexy".
2014. márc. 21. 22:46
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]

Kb. ilyesmi top volt rajtam és 1 farmer. Ez nem ribis. :D

2014. márc. 21. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Farmer+póló
2014. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!