Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most komolyan ez jön be a...

Most komolyan ez jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Rengetek ugymond "páva" gyerek lett mostanában és nem tudom megérteni, hogy az ilyen kényes oldalra fésült haju, csőnadrágban járó homokosok jönnek be a tini lányoknak. Szinte majdnem minden 14-18 éves fiu igy néz ki, néha elgondolkozom hová fajult ez a világ..

17/F


2014. márc. 23. 02:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
nem hinném, hogy csak ez jön be. én és a környezetemben lévő lányok eléggé elítélik az ilyen páva fiúkat... mi is eléggé melegnek tartjuk őket :D viszont lehet h a kis csitriknek ez jönbe...
2014. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
63%

Én ennek ellene szólnék. Szerintem az emberek sokszor (legalábbis en ezt tapasztaltam) összekeverik a "pávaságot" a divatos stílusos fiukkal (70-30%ban). Amint egy fiu fehér Converse, mustár gatya ,és egy jo kis Zara poloban van ,egy jól beállított hajjal,szép arcal(talan meg egy Iphone is mellé szegődik ) ,egyből jönnek a kritikák,hogy -jaaj páva gyerek ,hát te meg,hogy nézel ki..- és hasonlok. En velemenyem az,hogy nagyon sokszor a "pávának" kikiáltott fíuk sokkal jobban néznek ki,sokkal jobb stílusuk van,mint azoknak ,akik szidják őket.

De ez csak az én véleményem.

2014. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

A kettessel én is egyet értek.

Akinek nem tetszik, az hordja az unalmas farmer póló kombót. Miért ne lehetne változatosabban öltözni?

N

2014. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bettike segits ***** válasza:
nekem nem eseteim
2014. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a fiúk le pávázzák a jól öltözködő, stílusos társaikat. Inkább legyen stílusos mint hogy csak fariba meg egy sima egyszerű pólóba járkáljon. Persze vannak olyanok akik túlzásba esnek.:D
2014. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Sokszor a fiúk le pávázzák a jól öltözködő, stílusos társaikat.


Bocs, hogy nem vagyunk b*zik, én kérek elnézést.

2014. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már öreg vagyok ahhoz, hogy tudjam, mi az a páva (a madáron kívül), de nem értem, miért baj az, ha valaki divatosan öltözködik és igényes? Ha úgy öltözik, az a baj, ha meg pirosra festi a haját és tarélyba állítja, az a baj. Nem értem, a divatnak mi köze a "hová fajult a világ" elmélkedéshez. Vannak annál nagyobb gondok is a mai fiatalok körében, minthogy azon sírjunk, hogy valaki így meg úgy öltözködik.
2014. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

"Sokszor a fiúk le pávázzák a jól öltözködő, stílusos társaikat. Inkább legyen stílusos mint hogy csak fariba meg egy sima egyszerű pólóba járkáljon"


Alapból leszarom, hogy ki hogyan öltözködik. De, hogy a csőnadrágot és a mellig kivágott V nyakú pólót te stílusosnak tartod egy amúgy 40kg-os fiún... Hát... Már eleve ezek a feszülős pólók röhejesen mutatnak rajtuk.


Amúgy köszi, elvagyok a divatos farmeromban és a szintén divatos, egyszerű pólómban:)

2014. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekik az tetszik és akkor mi van? Nincs a világon olyan dolog, ami mindenkinek tetszik. Másnak lehet, hogy pont te vagy a stílustalan és ez téged érdekel? Ugye, hogy nem. Hát szerintem őket sem érdekli az, hogy szerinted gázul néznek ki.
2014. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "baj" ezzel az orszaggal,hogy gondtalan az emberek elete es van idejuk azzal foglalkozni,hogy ki mit miert vesz fel!

De az senkinek sem jut eszebe,hogy mindenki maganak oltozoik kinek mi tetszik,kenyelmes es ehhez tulajdonkeppen semnkinek semmi koze!

Vagy tan tevednek?

2014. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!