Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vilagos kek rovid nadrag es...

Vilagos kek rovid nadrag es fekete harisnya (vekony) szerintetek jol nez ki? Es lehet mostmar hordani?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem rövid nadrág eleve fura harisnyával. De ha mindenképpen szeretnéd, akkor a világoskékhez jobban illene a testszínű vagy valami világos a fekete helyett.
2014. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem full fekete kuldenek kepet de nem tudom hogy kell:(
2014. márc. 23. 14:56
 3/10 anonim válasza:
A rövidnadrágot én sem hordom harisnyával. Cicanadrággal még oké lenne.
2014. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, bár inkább cicanadrággal, és a nadrágtól is függ, mert valamihez megy, valamihez nem (árnyalat, fazon, anyag függő).
2014. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valoban nem sok logika van ebben a parositasban!

Rovidgatyat akkor veszek fel ha meleg van,ha viszont hideg,akkor hosszut es max. Meg + ala a harisnyat!

2014. márc. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ebbe voltam ma, es azt mondtak jol nez ki:)

De koszonom a valaszokat!

2014. márc. 24. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat annak a par embernek,veled egyutt,eleg szar az izlese...
2014. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megneznem neked milyen izlesed van kedvesem:)
2014. márc. 26. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Kifinomultabb mint neked,affelol megnyuktathatlak!

En az ilyen alpari oltozetu pitcsakra ra se nezek,mert ezek nem csinalnak mast csak masoljak egymast!

Je egy hulye bolondot csinalt magabol gyorsan alljunk be a sorba! Kb. Ez a jelmondatuk,de sajat egyedi stilust nem tudnak kialakitani maguknak,mert a masolas a legkonnyebb...

2014. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt az igazan intelligens kommentet. Te nyugodtan maradj sak szurke eger..remelem azert a szadat kimosod szappanal.
2014. márc. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!