Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi (k) az (ok) a Glamour nap...

Mi (k) az (ok) a Glamour nap (ok)? Mikor van? Ehhez meg kell venni az újságot vagy hogy működik?

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy létezik ilyen de igazából nem tudom, hogy mi ez (interneten nem nagyon találtam róla infót).

Mi(k) az(ok) a glamour nap(ok)?

Mikor van (2014)?

Ehhez meg kell venni az újságot vagy hogy működik?

Hol tudom meg, hofgy mely boltokra érvényes (és melyik városokban)?

És a Joy napok?



2014. márc. 24. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én (jokèpü)fiú vagyok,ez engemis èrdekel,fiúk mehetnek??Kèrlek válaszóljatok!Kössz!
2014. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2014. Április 11-13. Megveszed az újságot, vannak benne kuponok 20-50%-kal olcsóbban tudsz vásárolni a megjelölt üzletekben ruhát, cipőt és kozmetikumot. Fiúk, lànyok bárki.
2014. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem újságot,és nagyon sok kupon van benne. Április 11-13-ig tartják. A kuponokkal olcsóbban lehet vásárolni a megjelölt üzletekben. Bárki mehet,akinek van kuponja. A Joy napok ugyanez,csak az május 9-11-ig lesz,de a Glamourban sokkal jobb kuponok szoktak lenni. :)
2014. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld kéz.

Az áprilisi számot kell megvennem? (Joy pedig a májusit?)

2014. márc. 25. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2014. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!