Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull and Bear, Stradivarius...

Pull and Bear, Stradivarius gatyák szoktak nyúlni hordás alatt?

Figyelt kérdés

Van egy nadrágjuk, ami tetszik, de a kisebbik feszül a nagyobbik pont jó. Elég nyúlós az anyaga és 1% elasztánt tartalmaz a cimke szerint, ami nem sok igazából. És mivel sok nadrággal jártam úgy, hogy megvettem és kinyúlt nem tudom ezekre is jellemző-e(pl minden Reserved gatyával megszívtam így, leesnek). A barátnőm tavaly vett egy Pull&Bear farmer rövidgatyót, de egy nyár alatt már begombolva leesik róla. Persze ez lehet csak arra a gatyára jellemző.

Mivel nem vettem még ezektől a márkáktól semmit jól jönne egy kis segítség, hogy hogyan válasszak méretet.


2014. márc. 24. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Stradivarius gatyám van (hosszú farmer), nem vettem még észre, hogy nyúlt volna. Nekem alapból 36-os a méretem (nem kérek "fujjolást", köszi), de abból a gatyából meg 40-es kellett... Egy picit nagy ugyan, de nem sokkal, nem látszik annyira. Mellesleg meg erre vannak az övek. :)
2014. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat a sztradis gatyam nekem nagyon kinyúlt. De lehet hogy csak kifogytam belőle de nagyon rossz minőségű. Nem tudom lehet hogy rossz modellt választottam de nagyon megszivtam. Nagyon nagy viszont szakad a varrasoknal...
2014. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!