Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem undorító a...

Csak szerintem undorító a nike airmax divat?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én nem venném fel, ízléstelen. De engem nem zavar, ha más hordja...
2014. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
93%
Engem csak a rikitó színei miatt zavarnak az airmax cipők amúgy elviselhetőek.
2014. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Sportoláshoz oké, de utcára rendes öltözethez szerintem baromi igénytelen és ronda.
2014. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik:') Vagyis igazából máson,TÁVOLRÓL jól néz ki de amúgy én nem tudnám felvenni,csak sportoláshoz.. 14L
2014. márc. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez egy sportcipő, nekem nem tetszik. De szerintem ennél csak az undorítóbb, hogy a többségnek, aki itt áradozik róla, hogy milyen jó lenne egy, nincs rá 25-40 ezer Ft-ja és inkább gagyi replikában fog járni.
2014. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
nekem nem tetszik, pláne akkor képedek el, mikor a srácok zakóhoz veszik fel, a csajok pedig szoknyához. ízléstelenség felsőhatára.
2014. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3-as, 6-os válaszolóval... abszolúte nem utcára való... csak feltűnösködni jó vele, főleg amilyen színekben fel tudják egyesek venni, hihetetlen... Edzőterembe, sportoláshoz való maximum!!
2014. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyre több embernek van, így már nem is kimondottan divatos.

Aki most veszi, az már úgymond csak leutánozza a divatot, es az így már ciki:D

Egyébként szerintem teljesen korrekt, ha megfelelően öltözünk fel hozzá, csak már mondom, kezd lejárt dolog lenni.

17 F

2014. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted undorító, ugyanakkor nem csak szerintem jó ez a cipő. Nem az első (és nyilvánvalóan nem is az utolsó) olyan darab, ami az eredeti céljától (futástól?) eltérően utcai (divat)darab lett. Vagy 10 éve is volt már egy nagy ilyen hullám, utána lecsengett, most megint felkapott, ez nem vitatható, de nem is ok nélküli. Nem hinném, hogy a legagyatlanabb divatcuccok közé kellene sorolni. Más kérdés egyes modellek színe, az az érzésem, hogy egyesek direkt olyan keresnek/vesznek, ami minél rikítóbb. Hogy ez divat, vagy feltűnősködés, vagy fricska a "szürke" divattal szemben, azt nem tudom. Viszont jól hozzáöltözve semmi kifogásom nincs ellene.
2014. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Undorítónak nem mondanám, de nekem nagyon nem tetszik utcára (max. egyes esetekben, amikor vki képes hozzáillő cuccokat kiválogatni - olyan ruhákat, amik elég sportosak, de utcára nem túl sportosak). Főleg az a röhejes, amikor a többi cucca a leányzónak divatlapból összeválogatott és extranőies (és min. 3 óráig válogatott), aztán hozzávágja az Airmaxet, hogy "óóóó, én nem vagyok ááááám plázaliba, én sportos is vagyok, és nem érdekel, hogy passzoljanak a cuccaim", de csak azért, hogy bevágódjon egy pasinál.
2014. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!