Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ezt hétköznap hordanátok...

Ha ezt hétköznap hordanátok (pl. :suliba) milyen fajta/színű de leginkább milyen stílusú ruhákat húznátok fel hozzá?

Figyelt kérdés

[link]

Élőben sokkal szebb,a színek élénkebbek és jobban mutat mint a képen.Példát mondjatok légyszi.



2014. márc. 25. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy felvenném, de ez jutott eszembe:

tehát ha már sportosat, és nem utcára valót veszel fel, akkor adjunk egy pofont az egésznek, és blézert vegyél hozzá. Jó nem egy koztümblézerre gondoltam, hanem hétköznapibbra. És akkor hozzá még egy farmernadrág.

2014. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2014. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én max sportcucchoz venném fel, sportoláshoz, merthogy ez egy sportcipő..
2014. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem hordanám ezt suliba, edzőcsukát csak edzéshez, tornaórára vettem fel anno. Ha már ilyen stílus, akkor leggingset vagy csőfarmert laza pólóval, pulcsival (fenék alá érővel, természetesen, ha leggins), esetleg hozzávágnék egy hangsúlyos statement nyakláncot, ha nem akarom, hogy túl sportos legyen. Nagyon elegáns cuccokat nem vennék fel, az biztos - kevés ember tudja jól összepasszintani ezeket, és nagyon maszek, gagyi hatást tud adni.

Ha már színek, akkor én szürkében, feketében, fehérben gondolkodnék élénk színekkel megspékelve (pink, királykék, türkiz, sárga). Az nem baj, ha egy szerelésben az élénk színek többségben vannak... el tudok képzelni olyan szerelést is, ahol 4-5 élénk szín van együtt... a lényeg az, hogy mindenképp legyen vmi natúrabb szín a szerkóban és passzoljanak a színek.

2014. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!