Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki sokszor ugyanabban menni...

Ciki sokszor ugyanabban menni iskolába?

Figyelt kérdés

Van két farmerom, két cicanadrágom, és 4 harisnyám, amibe tudok menni iskolába.

Ennek ellenére van, hogy egy cicanadrágot kétszer-háromszor is felveszek egy héten. Tudom, hogy van, aki többször jár nadrágban, az nem kínos, de akkor sem, ha sok van amit felvehetnék, de csak egyet hordok sokszor, az gáz?

Két lány ismerősöm is volt, aki sokszor vette fel ugyanazt a nadrágot, és hallottam, hogy kibeszélik őket...


2014. márc. 25. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, 50 meg 60 évvel ezelőtt mindenki ugyanabban járt (közben persze mosták) hetekig, hónapokig, míg tönkre nem ment a ruhadarab, akkor esetleg megfoltozták, esetleg átalakították. Oszt mégis jól elvoltak, meg tanultak és hülyék sem maradtak, ki érti ezt ?
2014. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pff beszéld ki azt aki kibeszéli, ki a fene jegyzi meg mi van a másikon?
2014. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nekem 4 vagy 5 (?) farmerom van, nem tudom... Szoktam őket váltogatni, hogy melyik felsőmhöz melyik passzol leginkább, de az igazat megvallva az is előfordult, hogy egy hétig egy nadrágban jártam. Addig szoktam hordani, míg nem piszkos, izzadt. Próbálom váltogatni a ruháimat, de vannak kedvenceim, ezek többször is vannak rajtam, egy héten akár kétszer-háromszor, de nyilván ennek megfelelően mosva vannak. Nálunk is van, akin alig látni kétszer ugyanazt a ruhát, de nem ez nem elvárás. Nekem sincs sok ruhám. Amíg ápoltak, tiszták, igényesek, addig nem ciki.
2014. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 2 farmerom van, emellett kevés felsőm is van, elég sokszor van rajtam ugyanaz. Arra figyelek, hogy koszosban, izzadtban ne menjek, mindig tiszta vagyok. Egyetemre járok, nálunk őszintén a kutyát sem érdekli ki mit hord.
2014. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem rengeteg ruhám van, és anyukám gardróbját is feltúrom néha (meglepően nagy sikerrel : D). ettől függetlenül egy farmer akad itthon, amit szeretek hordani és van, hogy a hét minden napján abba megyek be előadásra, ha nem koszolom össze, csak a felsőt váltogatom. nekem ez a legkényelmesebb, főleg, mikor nincs kedvem a szekrény előtt ácsorogni reggel, hogy mit vegyek fel. akinek nem tetszik, hát beszélje ki. az olyan emberek, úgyis találnak valamit, amibe bele lehet kötni. ne foglalkozz velük.
2014. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég kevés nadrágom van. Az alkatomra alig találok, ráadásul nincs annyi pénzem, hogy 20 nadrágom legyen. Van kb. 4, amit hordani tudok. Nem tartom cikinek. Van, hogy akár másfél hétig is nyúzok egy nadrágot. Nyilván ha piszkos lesz vagy nagyon beleizzadok, akkor nem. Ha az ember jól tudja kombinálni, nem is annyira feltűnő.


Az ilyen kibeszélős libákra meg nem kell adni. Tipikus kényes pénzes elkényeztetett libák, akik annyira a divat bűvöletében élnek, hogy az már ciki. Nem tudják felfogni, másnak lehet rossz anyagi helyzete...

2014. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor most képzeld el, hogy én egy nadrágot 1-2 HÉTIG hordok, akár 3 hétig is, ha nem piszkos(mármint nem látszik, a szaga nem érdekel)! Pólót van hogy 3 naponta cserélek! Van hogy 2 naponta veszek fel másik zoknit! Felsőt pedig általában 2 hetente szoktam cserélni(amíg nem látszik rajta a piszok)! És számomra ez nem ciki, áll hozzá így! A többiek véleményét meg KI NEM SZARJA LE? :D
2014. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de nekem a legtöbbször fel sem tűnik az, hogy mások milyen nadrágban mászkálnak.
2014. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 3 nacim van, de én értem a kérdezőt..manapság annyi divatmajom van hogy van 20 nadrágjuk, 10 szoknya meg megszámlálhatatlan mennyiségű felsőjük.

Kedves kérdező!

Nekem sincs lehetőségem mindennap másban menni, de váltogasd szépen a ruháidat. Egy fekete nacit felvehetsz egy belebújós pulcsival laza szettként és egy szép inggel felveheted ugyanazt az alsót elegáns szettként is hiszen a színe fekete.

2014. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!