Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki ismeri a BFASHION...

Valaki ismeri a BFASHION internetes webáruházat? Vásároltatok már ott?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire megbízható, milyen minőségűek a termékeik? Van itt valaki aki már vásárolt ott?

Köszi a választ.



2014. márc. 26. 13:01
 1/4 AnDuS.. válasza:

Szia!

Én már többször vásároltam náluk,és nagyon elégedett vagyok.Megbízhatóak,a rendelésed leadása után megkeresnek telefonon,egyeztetés céljából, majd 2 héten belül megkapod a csomagot.A ruhák ,cipők jó minőségűek,még nem volt olyan rendelésem amit visszárúztam.

2014. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ÉN még nem rendeltem tőlük, de most készülök. Esetleg tudtok segíteni, hogy nekem pl. 94-es csípőm van (ami elvileg L-es lenne) de 85-ös csípőm (ami pedig XXL-es) ilyenkor most melyiket érdemes rendelni? Meg, hogy a derekat a köldök vonalában mértem... az szerintetek jó? Vagy máshol kéne?
2014. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ismerem, de a hosszú szállítási idő miatt még soha nem rendeltem tőlük... 2 hét az rengeteg!!!
2015. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tolvaj lehúzós bunkó paraszt banda! SOHA ne rendeljetek innen! Max akkor ha feleslegesen szórni akarjátok a pénzt. De én 3 hónapja szenvedek velük se pénz se cipő!
2015. dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!