Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Táska gimnáziumba?

Táska gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Valamilyen csajosabbra gondoltam,de tartáshibám van..Ez?Beleférnék? [link]
2014. márc. 26. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Maximum, ha a felét cipeled annak, amit KELLENE!

Tartáshibával eleve miért nézel válltáskákat?!

2014. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen táska akkor való, ha 2 füzettel jársz suliba.
2014. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
9.be nagyon sok a cucc? XD
2014. márc. 26. 17:33
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen, normális követelményekkel rendelkező középiskolába elég sokat kell cipelni. Ha lesz rövid napod, akkor esetleg közlekedhetsz majd ilyennel, de inkább egyetemen jellemző az, hogy egy ilyenben elférj.
2014. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Tartáshibával csak hátizsákot ajánlanék, mert elég sok mindent kell cipelni. Ami az egyik oldaladat jobban igénybe veszi, az csak ront a helyzeten. De én középiskolába senkinek nem ajánlanék válltáskát, vagy kézitáskát. Ha nem suliba mész, akkor oké, de a suliban az egészség rovására kár divatozni. Most még lehet, hogy nem érzed, de sok év múlva majd bánhatod.
2014. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Gimnáziumban az a szokás, hogy a diákok bent tartják a padban a könyveiket, vagy éppen otthon. Órákra többnyire csak a füzet kell, de ezt majd úgyis kitapasztalod. Néhány tanár szereti, ha van könyv is, de tapasztalataim alapján inkább jegyzetből érdemes tanulni...


Gondolni kell arra, hogy majd tesire hogy viszel cuccot. Lehet, hogy egyszer beviszed és otthagyod mondjuk, de akkor a koszosat azért ki kell mosni, és ezekbe nem valószínű, hogy belefér a póló+nadrág, szóval számolni kell egy plusz szatyorral.


Persze, egészségesebb a hagyományos hátizsák, ami egyenletesen húzza a hátad, de őszintén szólva nem éri meg emiatt minden nap hallani a susmust magadról, 4 éven keresztül.


Azért jó lenne, ha járnál valami sportra, pl. pilates, jóga, egy-két hónap alatt is sokat javulna a hátad. Erre majd a suliban is biztosan lesz lehetőséged. Ezek rendszeres végzésével nem lehet probléma a tartásoddal.

2014. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

"Gimnáziumban az a szokás, hogy a diákok bent tartják a padban a könyveiket,"


Milyen gimnáziumban? MAGYAR gimnáziumban?

Egy ilyet se ismerek!

Utoljára általános iskolában volt az, hogy a padban hagyhattuk a cuccunkat.

2014. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát gondolkozdtam,hogy vissza kéne menni úszni(5 évet úsztam,sorra nyertem a megyeiket..;D),de már ellustultam..:))
2014. márc. 26. 21:10
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha olyat választatsz amiben elfér egy A4es füzet vagy könyv, akkor nem értem a problémát. Tartáshibára tényleg ajánlottabb egy hátitáska, de gondolom olyat úgysem akarsz, tehát ilyet fogsz venni. Szerintem simán ott lehet hagyni a könyveket a padban/szekrényben. Én mondjuk nem szoktam könyvet vinni, mert abból otthon tanulok, vagy otthagyom mert otthon nem kell. (pl.:szöveggyűjtemény) Esetleg beszerezhetsz kettőt a könyvből és van a suliban is meg otthon is. Szóval mindenre van megoldás, ha kézitáskát akarsz, akkor vegyél.
2014. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a zárt szekrényből is kilopták a könyvet. A padot meg a takarítónő ürítette, és könyvek a könyvtár tulajdonába kerültek.
2014. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!