Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az EU, US és USA ruhaméretek...

Az EU, US és USA ruhaméretek ugyanakkorák? Ha nem letudnátok írni, hogy mi a külömbség? Több lent!

Figyelt kérdés
Ebay-ről szeretnék rendelni a barátomnak egy felsőt, csak kicsit bajban vagyok a méretekkel. Asian XL méret úgy tudom, hogy az US M-el egyezik meg. Nekem M-es kéne, de nem tudom, hogy az az EU M-el is megegyezik-e. Kérlek segítsetek, fontos lenne, előre is köszönöm!:)

2014. márc. 26. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez néha eladónként is más. Ne betűméret szerint válassz hanem a megadott méretek szerint.
2014. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak ennyi van odaírva sajnos, hogy XL...

Meg az, hogy us méretben az M ugyanaz, mint asian XL.

2014. márc. 26. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg, ha nincs cenit vagy inch táblázat!

Egyfajta felsőt többen is szoktak árulni az ebay-en. Keress olyan eladót, aki feltünteti!


Egyébként az amerikai méretezés egy számmal nagyobb. EU M = US S, de a kínai eladók sokszor az európait és az amerikait egy kalap alá veszik.

2014. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ruhat ne vegyel, csak ha egy bizonyos marka egy bizonyos modelje, amit boltban mar felprobaltal, kulonben nem lehetsz biztos a meretezesben.

Raadasul a kinaiak sokkal kisebb termetuek ezert az o XL-juk az amerikai L-nek felel meg.

De en mar rendeltem amerikai boltbol (amerikai keszitesu, vagyis nem kinai) cuccot es az M-es meret olyan szuk volt ram, mintha egy 10eves gyerek ruhajat vettem volna fel. Megtanultam, hogy annal a boltnal mindig egy szammal nagyobbat a noi ruhabol, de mikor rendeltem a paromnak es gondoltam itt is egy szammal nagyobbat veszek, az XL meret akkora volt, hogy ketten felvettuk a polot, pedig a parom nem kis darab...

Ruhat sose rendelnek eBayrol, legfeljebb szoknyat, de csak olyat aminek bo a szabasa es gumis a dereka, mert azon lehet allitani utolag....

Vagy csak akkor ha nagyon olcso a cucc, mert legfeljebb elajandekozom masnak, de sulyos osszegeket ne olj bele!

2014. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem egy M-es pólót és lóg rajtam :/ Pesig M-es a méretem, úgyhogy tényleg nem tudom hogy vannak méretezve az Ebay-es ruhák.
2021. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!