Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel holnap ha...

Mit vegyek fel holnap ha elmegyek egy tanyára közösségi munkát végezni?

Figyelt kérdés
Azt mondták, gumicsizma és játszós ruha kell, amit nem sajnálok, de nem tudom hogy nadrágnak mit vegyek fel, mert a melegítőim kijönnek a csizma szárából, úgyhogy az nem jó, a régi farmerjaim meg szűkek,nem lehet bennük állatokat tisztítani meg játszani velük. Gondoltam, hogy cicagatyát veszek fel, de abból csak egy van és azt tesire használom. Szerintetek?

2014. márc. 28. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

1) Csizmának magas szára van, addig csak nem jön fel a nadrág. Ha igen, akkor húzd bele a zoknidba.

2) Aznap is van tesitek? Csak nem izzadni meg annyira egy nadrágba.

2014. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tanyára jól elhasznált melegítőt vagy bármilyen használtabb nadrágot szoktam felvenni, amit nem sajnálok ha mondjuk akácfa ága kiszakítja. Vigyél mindegyikből minél használtabbat, azt nem sajnálod ha megrongálódna. De nem is az a fontos hogy miben vagy ott, egyszerűen jó ott lenni, ez a lényeg.
2014. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!