Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövidnadrág alá harisnya/leggi...

Rövidnadrág alá harisnya/leggings?

Figyelt kérdés

Mivel nemsoká itt lesznek a nagy melegek,és eljön a rövidnadrág ideje.Énis vennék fel,de mégsem szeretném h szinte az egész combom kinn legyen,és eddig nemis hordtam,ezért felvennék alá,harisnyát,vagy valami vékony leggingst.

Szerintetek jól mutatna,egy 'kis nyári' cipővel,vagy valami vékony bakancs féleséggel?

Egyébként 15 éves vagyok..



2014. márc. 31. 18:15
 1/3 anonim válasza:
94%
Szerintem nagyon jól mutatna akár harisnyával,vagy leggingsel!;)
2014. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Ha itt lesznek a melegek akkor rovidnaci eleg nem?

Ha hidegek vannak akkor hosszunaci+ala a harisnya!

Vagy te is az otlettelen csajok koze tartozol akik csak masolni tudjak egymast?

Te vagy mar legalabb a 6. aki ezt a kifordult izlestelen oltozkodest erolteti amibe semmi logika nincsen!

Valami egyedi stilust nem tudsz kitalalni magadnak ?

vagy nalatok igy megy,hogy valami szerencsetlen felvesz egy ruhat mindegy,hogy jol all vagy sem,en is olyat veszek fel holnap...

2014. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól mutatna szerintem, persze ehhez a rövid sort dukál. Már ez amúgy régen is nagy divat volt. Inkább valami könnyedebb cipőt ajánlanék az összeállításhoz.
2014. ápr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!