Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúnak melyik napszemüveg?

Fiúnak melyik napszemüveg?

Figyelt kérdés

Ma láttam a Garage Store új kollekcióját a honlapjukon és napszemüveg vásárlás elött állok. Szerintetek melyik lenne jó, ami nem látszik átt,azaz nem látják a szememet és jól is néz ki? Ezek közül akarok választani :


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


16/F


2014. márc. 31. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
az utolsó
2014. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég sok fajta szemüveget belinkeltél. Szerintem próbáld fel őket, nem mindegyik áll jól minden arc formához.

Másik, hogy én 10eFt alatt nem is vennék napszemüveget. Ha kifogsz egy rosszabb minőségű lencséset szépen lassan romlik majd a szemed. (Illetve fájhat a szemed, ha használod, vagy a fejed megfájdul)

A garage is arról híres hogy rendesen ráteszi a hasznot. Gondolom kb 1-2eFt-ért veszik meg kínából ezeket a vackokat.

Ha fontos a szemed világa, akkor ezen szerintem ne spórolj!

2014. ápr. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legallul levot nem ajanlanam mert az noi,de a tobbi egesz jo!
2014. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az utolsó, nem tudom hogy női e, de ilyenek vannak férfiben. Az a pilótaszemüveg (aviator) ami örök divat. Az előzőek pedig a wayfarer ami szintén örök divat, mostanában viszont újra felkapták és most az a divatosabb. Majd visszafog térni úgy is az aviator ami nekem eleve jobban tetszik.
2014. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En az utolsot tovabbra sem vennem fel,mert az biztos,hogy noi!

Ma a belvarosba legalabb 7 pitcsan lattam!

Vagy ha tevedek es megis ferfi szemcsi akkor az a 7 ruvnya mind b..zi volt...

2014. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Szóval akkor ők mind női napszemüvegben vannak az előző válaszoló szerint. hmm... Vagy az is lehet hogy homokosak szerinte. A lényeg hogy szerinte ha ilyesmit lányok is hordanak akkor az csak női mert wayfarer szemüveget még csak véletlenül sem hordott sohasem egy lány sem.

2014. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utcso en a csajokra gondoltam,hogy homarok ha ez a fajta szemuveg ferfi es annak ellenere egy no hordja!

Mivel te is olyan kepeket linkeltel amin csak ferfiak viselik akkor en miert latom inkabb megis csak pitcsakon?

Dilemmaba vagyok...

2014. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallottad már azt a szót hogy unisex te agyoniskolázott?
2014. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen hallotam ezt a szot szoktak hasznalni a pitcsak azokra a ruhadarabokra amiket leszeretnenek es le is nyulnak tolunk!

Ezzel csak az a baj es engem zavar is,hogy viszzafele nem mukodik!!

2014. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!