Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhámat az interneten keresném...

Ruhámat az interneten keresném. Hogy?

Figyelt kérdés

az egyik felsőmet sürgősen meg kéne találnom! lehetséges ez?

tudom,furcsa kérdés de kérlek, segítsetek. fontos.

(a márkája amúgy YES OR NO)

eddigi böngészésem során nem jártam sikerrel



2014. ápr. 2. 23:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat a furcsán megfogalmazott kérdésért, eredetileg valahogy így hangzott: MEGTALÁLHATOK EGY RUHÁT AZ INTERNETEN, HA TUDOM A MÁRKÁJÁT, MÉRETÉT, ILLETVE AZ ANYAGÁT?

(Sajnos az oldal többszöri átfogalmazás után is ezt írta ki: "Kérjük, hogy kerüld a kérdezni szeretnék/segítséget kérek/stb. szövekeget a kérdésben, egyszerűen csak tedd fel a kérdést! Az ilyen szókapcsolatok rontják a kérdések átláthatóságát." ,így kénytelen voltam változtatni a mondaton.)

2014. ápr. 2. 23:17
 2/4 anonim ***** válasza:

ellopták?

szerintem google, vatera, aprod, jofogás, esetleg facebbok ruhacsoport

de ne bízd el nagyon

2014. ápr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi, de nem ellopták, csak mosás során tönkrement:( szeretném helyrehozni.

nem az az egy konkrét darab kéne, az enyém, hanem arról érdeklődök ,hogy van-e esetleg olyan oldal ahol egy adott márkának az összes legyártott termékét meg lehet nézni esetleg

2014. ápr. 3. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ez alapján a kulcsszó alapján megkeresni.

2014. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!