Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni olcsón tangás,...

Hol lehet venni olcsón tangás, hosszú ujjú bodyt?

Figyelt kérdés

Mindenképpen hosszú ujjú és tangás legyen, és lehetőleg garbós nyakú is. De ha nem garbós, akkor viszont egészen szűk nyakú legyen.


Ilyenekre gondolok, csak olcsóbban kellene:


[link]


[link]



2014. ápr. 3. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Itt van: [link]

Nem írtad, hogy online szeretnéd rendelni, vagy inkább valamilyen boltban. Jpress-ben úgy tudom vannak ilyenek, meg Intimissiben is.

2014. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ági 22 ***** válasza:
100%

Én itt vettem:


[link]

2014. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket! :)


Ha boltot tudtok, az előnyösebb, mert fel tudom próbálni, de a rendelős is jó, lényeg hogy olcsóbb legyen az általam linkeltektől. Nyilván itt a postaköltség is számít.


Ti hogy hordjátok, ha harisnyát vesztek hozzá? Először a bodyt, arra a harisnyát veszitek, vagy esetleg fordítva?

2014. ápr. 10. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

"Ha boltot tudtok, az előnyösebb, mert fel tudom próbálni"


Hogy gondoltad ezt a félpróbalást, bevágod a segglyukadba, aztán eladják másnak? :)))

2014. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%
Igen van olyan hogy felpróbálhatja, van rajta általában egy átlátszó kis betét amit kicserélnek a próbálások után:D
2014. ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul nyilván fehérneműre próbálom.
2014. ápr. 18. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyát a body alá vedd.
2014. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!