Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri?

Moja2001 kérdése:

Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni VANS cipőt csak nem tudom megéri-e megvennem,ti mit gondoltok róla?

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2014. ápr. 5. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez a vászon (vitorlás vagy milyen) nem. A rendes deszkás igen.
2014. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy neked megéri-e azt neked kell tudni, én nem szeretem az ilyen divatmárkás cipőket. Drágák, vacakok, kínaiban is adnak ugyanilyet akár, csak márkanév nélkül.
2014. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy megéri ;)Eddig sajnos csak egyszer találtam olyat ami tetszett és nem rendelni kellett, de az 2 évig bírta :)
2014. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2 évig bírta? Akkor NEM éri meg. Egy jó cipő legalább 5 évet kéne hogy bírjon. Még kínais cipőm is volt ami kibírt annyit (a legtöbb persze nem, de az más kérdés).
2014. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Vicces, mert én mondjuk ma vettem Vans cipőt. Igaz még nem nagyon hordtam, de már most meg vagyok vele elégedve. Szerintem, ha tetszik akkor ne is gondolkozz vedd meg! :)

Esetleg tudnál róla képet felrakni ide?

2014. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem Vans authentic cipőm van. Nagyon szeretem, de nem érte meg. 16990Ft volt, de ahhoz képest 2 hónap múlva már le is vált a gumi az oldaláról.. Mint egy rossz kínai cipő. A mintázata és a kényelme miatt imádom, de amúgy egy kalap szart nem érne.
2014. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Hogy valami minőségibbet mondjak:2 éve vettem egy Vty(Victory)tornacipőt a Decihmann-ban 3500 forintért,azóta is jó.Nem akarok vész madárkodni,de szerintem a Vans cipőd nem fogja ennyi ideig bírni,de 12x olyan drága.:)
2014. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nekem is a Vty cipőm volt eddig a legtartósabb :D
2014. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, totál túl van árazva.
2014. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha 2 évig bírja akkor az nagyon jo :DD...holnap megyek office shoes-ba talán megveszem még gondolkodom rajta, de ha nektek komolyan kibírta 2 évig az szuper, mert nekem max 1 évig bírja ki egy cipő :D
2014. ápr. 5. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!