Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól áll a szoknya...

Szerintetek jól áll a szoknya (nem a mini, hanem a kicsit hosszabb) egy kb ilyen vékony lábú, magas lánynak? Www.Bashny. Net/uploads/images/00/00/45/2013/11/13/c43fe316b2. jpg

Figyelt kérdés
Csomó mindenki mondja, hogy ne vegyek fel szoknyát, mert nagyon vékony a lábam és meg fognak érte szólni, hogy ez a lány biztos anorexiás. Szívesen vennék fel, csak nem akarom, hogy megbámuljanak az emberek az utcán (mert nagyon rosszul áll stb.). Érdekes, mégha nagyon túlsúlyos nő vesz fel akár még miniszoknyát is, senki nem szólja meg.

2014. ápr. 6. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

"Érdekes, mégha nagyon túlsúlyos nő vesz fel akár még miniszoknyát is, senki nem szólja meg."


De, drága! Megszólják, kinevetik!

Csak annyi, hogy neked a saját problémád a legnagyobb, és azt hiszed, más nem szenved.


Hordd nyugodtan, ha jól esik!

Ha viszont érzékeny vagy a kritikára, akkor ne.


Egyébként a saját lábadról is igazán tehetnél! A fejed nem kell hozzá!

Vagy írd le a centiket, akkor lehet konkrét választ is írni!

(Comb legvastagabb + vádli + magasság)

2014. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom megnyitni a kepet, ezert fogalmam sincs arrol, hogy milyen a labad.

Amugy viszont megjegyzem, hogy a szoknya nem mindenkinek all jol, mivel szoktak mondani, hogy "lab kell hozza", tehat ha a labad picit husis, akkor all igazan jol.

Amugy te magad mondtad, hogy nem all jol, akkor minek akarod hordani?

Amugy meg ha tulsulyos no vesz fel szoknyat, azt is a hata mogott beszelik. De sztem, aki tulsulyos, az tisztaban van vele, es ezert nem is nagyon vesz fel miniszoknyat.

2014. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Szerinted a ketto kozul melyik vonzobb/szebb

[link]

[link]

2014. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem szólják meg és nemcsak én látom így. HANGOSAN nem szólják meg. Pont azért, mert náluk gondolják úgy, hogy nem tehetnek róla, érdekes csak a vékonyaknál mondják, hogy oh hát azok anorexiásak, ők tehetnek róla (azért is szólják meg minél többen, minél hangosabban, hogy még jobban fájjon). Nekem is van túlsúlyos ismerősöm és érdekes egyiket se cikizték még.


Nem tudom, hogy jól áll-e, ezért kérdeztem, mert kaptam már hideget-meleget.


[link] (itt van jobb link, ennek már működnie kell)

2014. ápr. 6. 11:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a 2. is nagyon jó, de Beyonce az más téma. Neki nem vékony, hanem olyan telt. Az első az elmegy kategória, de hát nem tudom.
2014. ápr. 6. 11:43
 6/8 A kérdező kommentje:
*neki nem duci, hanem olyan telt
2014. ápr. 6. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, persze. Végül is jobb ebben a tudatban élned, nem?

Akkor miért nem hízol meg, ha olyan jó?

Csak akkor nem tudsz, ha nincs pénzed ételre vagy nem akarsz.

Erre ne írj semmit, hogy "de nem tudsz", mert nem igaz. Tudom, tapasztalatból. Ahogy a kövérségből is van kiút.

2014. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. És pl szeretem a vékony lányokat. Bejönnek a képen látható nagyon vékony, de nem sovány lányok.
2014. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!