Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet magas derekú (high...

Hol lehet magas derekú (high waisted) farmer rövidnadrágot venni/rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

azt szereteném kérdezni, hogy magyarországon hol lehet magas derekú farmer rövidnacit venni, mert pl. a sheinside.com oldalon csak olyan kártyával vagy mivel lehet rendelni ami nekünk nincs. A h&m-ben pedig nem találtam esetleg tally weijl, bershka?? most már lehet egyáltalán venni vagy majd csak nyáron?? :)

köszi.::))



#farmer #rövidnadrág #highwaisted
2014. ápr. 7. 20:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi mást, szívem?


Itt van a hivatalos szöveg arról, hogy itthon mely kártyatársaságok, mely kártyái vannak forgalomban:

[link]


Ezek közül a sheinside az American Express és a Diners Club kivételével mindet elfogadja.

De a sheinside-on lehet Paypal-lal is fizetni, az meg elfogadja a fenti kettőt is!


=

Azaz bármilyen hazai bankkártyával tudsz fizetni.

2014. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vagyis bocs, te nem, mert gyerek vagy és nincs saját kártyád. A szüleid viszont igen.
2014. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ezen csak nevetni tudok :"DDD de azért kösz a "segítséget"
2014. máj. 10. 18:34
 14/16 A kérdező kommentje:
A sheinside-on csak kreditkártyával lehet rendelni drágaságom:DD de ha bankban dolgozol akkor szerintem a kredit meg a bankkártyát azért meg kéne tudnod különböztetni:DDDDDDDDD Hazudj másnak:*
2014. nov. 19. 18:16
 15/16 anonim ***** válasza:

Banyek! Április óta képtelen voltál megrendelni? Ekkora szerencsétl...


Kezdjük az elején?

Van "debit" és "credit" kártya.

A debit = betéti kártya. A mögötte lévő számlának pozitív (vagy 0) egyenlege lehet, azaz a saját pénzedet költöd róla.

A credit = hitelkártya. A bank/hitelintézet pénzét költöd.

Léteznek "hibrid" kártyák is, pl.: amikor a betéti kártya mellé hitelkeretet biztosít a bank.


Most jön a vicces, aranyom!

A debit és a credit kártya EGYARÁNT bankkártya. :)

Ez ugyanis a köznapi neve.


Európában egyébként a debit jellegű kártyák az elterjedtebbek,

míg az USA-ban a credit jellegű bankkártyák.

S itt jön a lényeg:

EZÉRT ír a sheinside "credit card"-ot, mert az elsődleges célközönsége az USA.


Ettől függetlenül fizetésnél oly midegy a sheinside számára, hogy a saját pénzedet költöd (debit) vagy a bankét (credit).

A lénye, hogy a megfelelő kártyakibocsátó cégtől legyen a kártyád.


De miért is írtam ezt le, amikor úgyis túl pici vagy, hogy megértsd?

2014. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Még valami:

Nem bánnám, ha a kedves priviktől megkímélnél (letiltottalak)!


"MakjaSzimi

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnap 18:18

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Hol lehet magas derekú (high waisted) farmer rövidnadrágot venni/rendelni?

"Vagyis bocs, te nem, mert gyerek vagy és nincs saját kártyád. A szüleid viszont igen."

Az üzenet témája: Heló banktársam

Az üzenet szövege: már meg tudod különböztetni a bank- meg a kreditkártyát?? tudod elősször nézz utánna aztán okoskodj hülye barom:DDDD A bankban dolgozol mi???:D Én meg Csipkerózsika vagyok, nem?:D"

2014. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!