Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Magas, hosszú lábú nők! Hol tudtok hosszított szárú farmert venni?

180 cm magasságomhoz még ráadásul nyakigláb is vagyok. A Levi's- t, és az Otto- t nem tudom megfizetni sajnos (ott van hosszított fazon). Van olyan bolt, ahol megfizethető áron kapható hosszított szárú farmer?

Keress kérdéseket hasonló témában: farmer

2014. jan. 13. 10:17  Privát üzenet  

A válaszok

Én 178 vagyok és ez javarészt a hosszú lábaimnak köszönhető. Én kis butikokban szoktam vásárolni, ahol nevesincs márkák vannak (nem tudom merre laksz, de pesten pl a Duna Plázának az alagsorában van 1, ahová rendszeresen járok) és én mindig találok hosszban megfelelő méretű nadrágot. Pedig vékony is vagyok, tehát nem kell nagy méret.

Amúgy van 1-2 bokalengető nadrágom, de ezeket ilyenkor hideg időben csizmával, vagy éppen lábszármelegítővel nyugodtan felvehetem, mert nem látszik, hogy meddig ér :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2014. jan. 13. 10:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A Duna Pláza az teljesen jó lenne. Emlékszel esetleg annak az alagsori boltnak a nevére? Köszi!

# 2/6Időpont 2014. jan. 13. 11:02 Privát üzenet
Nem fogod eltéveszteni, mert az alagsorban az az egy ruhás butik van (leszámítva a fehérneműset, de ott nincsenek nadrágok) :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2014. jan. 13. 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ok, köszönöm!!

# 4/6Időpont 2014. jan. 13. 11:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hátha valaki még rátalál erre a kérdésre: a legjobb megoldás a Promod lett. Igaz, nem a legolcsóbb, de 9- 10 000 ft- ért már kapható nagyon jó minőségű, kényelmes, jó szabású nadrág. Találtam olyat is, amiből még nekem is fel kell hajtanom. (Előtte találtam egy olcsó, (5- 6 000 ft/ db) farmerboltot a Westend alsó szintjén, de rá két hónapra bezárt.) És mégsem a minimum 25 000 ft- os Levi's.

# 5/6Időpont 2014. máj. 15. 06:07 Privát üzenet
Annak aki esetleg később talál a kérdésre: C&A-ban is van direkt hosszított fazon, 8-9e ft körül.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2017. okt. 31. 18:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet nylon hosszú ujjú pólót venni?
SOS! Ez alá az ing alá mit vegyek fel? Én fekete/szurke pántos tikora vagy fehér/fekete hosszú ujjú bodyra gondoltam. Mi illene ezek közül a legjobban hozzá?
Melyik kabátot hordanátok inkább? A hosszitott jó oldala h nem fázik benne a derék, de lehet h kényelmetlen ha sétálsz, biciklizel. A másik is tetszik, de abba lehet fázna a...
Szerintetek érdemes hosszu kabátot venni?
Hol tudok ilyenkor télen tankinit venni? (bikini hosszú felső résszel)
Hol tudok olcsón ilyen kabátot venni? Körülbelül mennyibe kerül?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!