Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas, hosszú lábú nők! Hol...

Magas, hosszú lábú nők! Hol tudtok hosszított szárú farmert venni?

Figyelt kérdés
180 cm magasságomhoz még ráadásul nyakigláb is vagyok. A Levi's- t, és az Otto- t nem tudom megfizetni sajnos (ott van hosszított fazon). Van olyan bolt, ahol megfizethető áron kapható hosszított szárú farmer?

2014. jan. 13. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 178 vagyok és ez javarészt a hosszú lábaimnak köszönhető. Én kis butikokban szoktam vásárolni, ahol nevesincs márkák vannak (nem tudom merre laksz, de pesten pl a Duna Plázának az alagsorában van 1, ahová rendszeresen járok) és én mindig találok hosszban megfelelő méretű nadrágot. Pedig vékony is vagyok, tehát nem kell nagy méret.

Amúgy van 1-2 bokalengető nadrágom, de ezeket ilyenkor hideg időben csizmával, vagy éppen lábszármelegítővel nyugodtan felvehetem, mert nem látszik, hogy meddig ér :)

2014. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Duna Pláza az teljesen jó lenne. Emlékszel esetleg annak az alagsori boltnak a nevére? Köszi!
2014. jan. 13. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod eltéveszteni, mert az alagsorban az az egy ruhás butik van (leszámítva a fehérneműset, de ott nincsenek nadrágok) :)
2014. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm!!
2014. jan. 13. 11:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Hátha valaki még rátalál erre a kérdésre: a legjobb megoldás a Promod lett. Igaz, nem a legolcsóbb, de 9- 10 000 ft- ért már kapható nagyon jó minőségű, kényelmes, jó szabású nadrág. Találtam olyat is, amiből még nekem is fel kell hajtanom. (Előtte találtam egy olcsó, (5- 6 000 ft/ db) farmerboltot a Westend alsó szintjén, de rá két hónapra bezárt.) És mégsem a minimum 25 000 ft- os Levi's.
2014. máj. 15. 06:07
 6/6 anonim válasza:
Annak aki esetleg később talál a kérdésre: C&A-ban is van direkt hosszított fazon, 8-9e ft körül.
2017. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!