Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ajánlani megbízható...

Tudnátok ajánlani megbízható használt ruha nagykereskedést, vagy bálás ruha értékesítőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségeteket, véleményeteket, tapasztalataitokat kérném használt bálás ruha értékesítőkkel kapcsolatosan!

Tudnátok ajánlani valakit, aki megbízható és nem okoz a minőségben csalódást?

Szeretnék felvásárolni nagyobb mennyiségű angol gyerekruhát és ehhez kérném a segítségeteket!


Előre is köszönöm



2014. ápr. 9. 14:27
 1/1 anonim válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de hátha okulhatsz a történetemből. Én nemrég vásároltam egy használt ruha kereskedőtől (Filkor Sándortól) "krém" minőségű ruhákat, és büdös, koszos, nyúlott, fakult szarokat kaptam. Felhívtam, hogy ilyenkor mi a helyzet, és azt mondta, hogy majd visszahív, és azóta elérhetetlen. Most pedig azt sem tudom, hogy mihez kezdjek, mert a spórolt pénzem ráment. Nagyon óvatos legyél, mert nagyot bukhatsz, csak személyesen vásárolj, kérj számlát, és tekintsd meg az árut, így nem lesz baj.
2014. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!