Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Kinek mi a kedvenc...

Lányok! Kinek mi a kedvenc ruhamárkája?

Figyelt kérdés
(amit meg is tud fizetni, jár is benne, tehát nem Versace-re gondolok)

2014. ápr. 9. 17:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Stradivarius
2014. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Levis, Aeropostale, Topshop, New Look
2014. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Te külföldön szoktál ezektől vásárolni, vagy Mo-n is van Aeropostale és Topshop? :)
2014. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, Magyarországon szerintem angol turikban lehet ilyeneket kapni, legalábbis nagyon sok George, Topshop, Dorothy Perkins, New Look, stb. cuccom van turikból, de itt ilyen üzleteket nem láttam.
2014. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok

Igen, külföldön veszem ezeket, Mo-n még én se láttam ilyen boltokat, de ahogy írta az előttem szóló, turkálókban is ki lehet csípni ezeket a ruhákat, akár újakat is jóval olcsóbban. Még mindig jobb a minőségük, mint amiket mondjuk a H&M-ben lehet kapni. (én sajnos sokat csalódtam már a hasonló kategóriájú cuccokban, ezért itthon nem is nagyon vásárolok ruhákat, mert ide a gyengébb minőségűek kerülnek forgalomba)

2014. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :)
2014. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!