Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli, Karácsony utáni leárazás...

Téli, Karácsony utáni leárazások mikortól/hol?

Figyelt kérdés
Főleg ilyen jellegű üzletek érdeklnének mint Bershka Zara tally Wejil,Mango,H&M ha esetleg tudtok róla kb mikor szoktak ezek lenni
2009. dec. 20. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
januárig gyüjtögessd a pénzed,kb akkor jönnek ezek a csodás napok =D már én is vááárom
2009. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol már december 27-től.=)De január első napjaiban már biztos. én is erre gyűjtök=D
2009. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leginkàbb januàr elején, repulok is haza bevàsàrolni :)))

Apropo, egy baràtom mondta azt egyszer, hogy a legtutibb idoszak a leàrazàsok vége felé van, kb egy héttel a vége elott, mert akkor màr szinte mindent 50, 70 %-os engeménnyel lehet megvenni,ràadàsul az utolso napokon hozzàk ki az osszes raktàron maradt àrut, igy az akciok végén ujbol van mindnenbol méret, de halàl olcson...De, hogy ez tényleg igy van-e,hàt, azt nem tudom, soha nem tudtam kivàrni a végét :D

2009. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, így van. Az elején a leginkább 30 esetleg 50%, már a végén, amikor utolsó darabok maradnak akkor nagyon olcsó. Így vettem Tally farmert 12000 Ft helyett 1600 Ft- ért, felsőt ugyanott 4000 Ft helyett 850 Ft- ért stb :)
2009. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, a méretválaszték azért nem igaz, mert amíg van bőven választék, addig nem 70% a kedvezmény. Az utolsó darabokra szokott lenni akár 90%- os is... De akkor már nincs sok méretben... illetve abból van, ami nem valami jó cucc és nem tudták eladni :)
2009. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugy tudom hogy a Gasban dec.18-tól 30%-os kedvezmény van.
2009. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is alig várom!:$

bershka.pull@beer (L) zara...:$


reversed-be am már -50%os leárazás volt.most szombaton (2010.dec 10) ...

2010. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!