Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony szárú converse...

Alacsony szárú converse tornacipőt vegyek vagy vans authentic cipőt?

Figyelt kérdés

Melyiket lehet jobban variálni? melyik tartósabb? melyik tetszene neked jobban?

Lány vagyok és 20 éves.


2014. ápr. 10. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszik, talán a converse kicsit jobban:) nekem conversem van, 1 éves, szinte mindenhova azt hordom, de meg semmi baja. Azert törődök is vele, sokszor megtisztítom.:) 18/L
2014. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fúú, én is állandóan ebben a dilemmában vagyok. magasított szárú converset nem vennék, szerintem az gagyesz. milyen színt szeretnél?
2014. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ha converse akkor sima fehér vagy fekete

vansnél is feketét néztem rózsaszín cipőfűzővel és nyelvvel

2014. ápr. 11. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
a fekete converse szerintem nem szép. nagyon snassz, vagy fiús, vagy nem tudom mi bajom van vele. a vans tetszene, de a rózsaszínt mindenhez fel tudod venni? bár lehet ez csak nekem okoz gondot, h mondjuk mikor felkenek egy piros/narancs rúzst, akkor ne legyen már rózsaszín a cipőmben, vagy pl a körmömön. szal én a fehér conversere szavazok. bár mondjuk ha egyébként minden ruhád fekete fehér vagy szürke, akkor nincs gáz a vansel sem.
2014. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, nincs nagyon színes ruhám ami meg olyan azt felvenném más cipővel... nem tudom :)
2014. ápr. 13. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyszinu vans, es vegyel kulon rozsaszin fuzot, akkor majd tudod igyis-ugyis hordani!:) vagy feher converse
2014. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, ez is járható út. vagy ha esetleg van már valamelyiked, pl van már egy conversed akkor most vegyél vanst. vagy nem tudom:D
2014. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!