Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ebay teljesen megbízható?

Az ebay teljesen megbízható?

Figyelt kérdés
Még sosem rendeltem, viszont most felnéztem és csomó jó dolgot találtam nagyon olcsón. A feltüntetett ár tartalmazza a postaköltséget is? és tuti megkapom amit rendelek?

2014. ápr. 11. 18:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ebay-hez csinálj egy Paypal fiókot, arra rakj fel valamennyi pénzt, így onnan tudsz fizetni és magadnak is adsz ezzel egy limitet.

Én még csak apróságokat rendeltem, főképp Kínából, mert onnan nagyon sok mindent ingyen szállítanak.

Free shipping feliratot keress, akkor nincs postaköltség. Arra figyelj, hogy nagyon sok licit van, azok úgyis feltűnően olcsóak. Fix áras cuccokat Buy it now felirattal találod meg.

Nekem jobban tetszik, mint az aliexpress, mert itt átszámolva forintban írja már az árat, meg a postaköltséget is számolja, ha van.

Nekem eddig mindenem megérkezett, viszont tényleg érdemes átfutni az eladó értékeléseit is.


Sokan vaterán hirdetnek fixáras cuccokat 2-6 hét szállítási idővel, na ők is ebayről meg aliról rendelnek, csak még ráteszik a saját hasznukat is, így van, hogy ugyanaz a cucc drágábban érkezik magyar eladótól, mint Kínából (mert a legtöbb ilyen cucc kínai).

2014. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!