Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon kis mellre megmerjem...

Nagyon kis mellre megmerjem rendelni ezt? Álombikini pöttyös is rózsaszín is, de nekem meg 75 A nal is kisebb, szerintetek? Vagy lehetne bele plussz szivacsot varrni? A melltartoimba szoktam.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 19:11
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 11. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a hátad kicsi (70-75 helyett mondjuk 65ös) akkor ebből be tudsz vetetni, úgy hogy ne látszon.


A kosármérethez én plus szivacsot nem tennék, mert ez bikini, ha telemegy vízzel, ciki lesz. Sztem próbáld fel, ha nagyon tetszik, megéri :D

2014. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, ez már eleve extra push-up, ebbe már abszurd lenne még több szivacsot varrni.
2014. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fazonra ilyenem a tavalyi. Még ezen gondolkodom mert ennek a fazonja tudom hogy jó, nem lesz bő. Ez is tetszik szerintetek melyiket válasszam?ti melyiket választanátok?

Mert a pöttyös az rózsaszín is az meg az álomkategória nálam.



[link]

2014. ápr. 11. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek szerintem nagy lenne a kosara, ha a melled 75A-nál kisebb. A második talán jó, de ócskábbnak tűnik. Mondjuk én használtan sose vennék ilyesmit.
2014. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Használtan én sem de ezek újnak vannak írva. Vateran rendeltem a tavalyit is csak kéne egy új olcsón. Ha esetleg lattok valahol meg jókat linkeljetek ami kis mellre jo szerintetek.
2014. ápr. 11. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!