Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay-ről való rendelés esetén...

Ebay-ről való rendelés esetén mennyi a szállítási költség?

Figyelt kérdés
pl. egy ruhadarabnál?

2014. ápr. 13. 00:28
 1/10 A kérdező kommentje:

És ha 2 különböző terméket rendelek, azt egyben küldik ki?

kosárba lehet tenni a termékeket az oldalon?

2014. ápr. 13. 00:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha az van odaírva, h free shipping, akkor ingyenes. egyébként meg oda van írva, h mennyi
2014. ápr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

oda van írva, hogy mennyi a szállítási költség. Ha mégsem lenne odaírva akkor meg kell kérdezni az eladótól.

Vagy ahogy előttem is írták, oda van írva, hogy ingyenes.

Ruhadaraboknál meg a kérdés az, hogy ugyanattól az eladótól vásárolsz vagy több eladótól vásárolsz. Ha ugyanattól akkor kérheted, hogy 1 csomagban küldje. Így a szállítási költség is csak 1 lesz. Ha több eladótól akkor annyival több szállítási költség lesz.

2014. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 3. jól írja, bár én még nem találkoztam olyannal, hogy ne szerepelt volna a szállítási költség:)

Kosárba lehet rakni cuccokat.

2014. ápr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


És ha egy elektronikai cikket, és egy pulóvert vásárolok, ezeket belerakom a kosárba, (teszem fel mindkettő free shipping) /(különböző eladótól) akkor ezeket egyben fogom megkapni?

vagy kizárólag külön tudom így a 2 kül. terméket megrendelni?

2014. ápr. 13. 01:07
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó:

érdekes, hogy nem találkoztál. sok terméknél írják, hogy "free shipping". remélem ezek valóban azok is. :)

2014. ápr. 13. 01:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" És ha egy elektronikai cikket, és egy pulóvert vásárolok, ezeket belerakom a kosárba, (teszem fel mindkettő free shipping) /(különböző eladótól) akkor ezeket egyben fogom megkapni?

vagy kizárólag külön tudom így a 2 kül. terméket megrendelni?"


Nos, hogy megértsd, elmondom másképpen.

George Smith New Castleból elad egy sony mp3-at amit te megveszel. A szállítási költség ingyenes.

Carol Howard Londonból árulja a lady gaga melltartót amit szintén megveszel a szállítási költség itt is ingyenes.


Akkor George New Castelból fogja feladni a csomagot a te címedre, míg Carol Londonból fogja feladni a csomagot. Te 2 különböző helyről kapsz 2 csomagot. Így adja a válasz a következő kérdésed: Igen, két külön megrendelés, két külön csomag.

2014. ápr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: az ingyenes szállításnál az szerepel, hogy ingyenes:) úgy értettem, hogy még nem találkoztam olyan cuccal, ahol ne lett vna odaírva, hogy kell-e fizetni a szállításért vagy nem.
2014. ápr. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én találkoztam egyszer olyannal is. Egyszerűen írtam az eladónak, és ő megírta mennyi lenne. De mostanában már mindenhol oda van írva, legalábbia ott, ahol néztem.
2014. ápr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ebay nem egy üzlet. Nem olyan, mint a tesco online. Ha elmész a piacra, nem elég egy kofának fizetni, ha többnél vásárolsz, ugye? :D

A szállítási költséget mindenhol fel kell tüntetniük most már elvileg. Célszerű, ha már be vagy lépve, mert akkor a megadott címedhez nézi. Van, ahol free shipping van, de mikor belépsz, kiderül, hogy ide nem, vagy ide más a költség.

Ha egy eladótól vásárolsz, és nincs ott a leírásban, hogy mi van több terméknél, akkor írj neki és kérdezd meg, hogy tudja-e egy csomagban küldeni. Sokszor nem a válasz, mert az üzletük nem egy helyen van egyébként, de ha nincs ilyen kizáró ok, nem problémáznak.

Szállítási költség pedig nagyban függ attól, hogy honnan, milyen súlyú árut és milyen shippinggel veszel. Értékesebb terméknél érdemes esetleg többet fizetni érte és követési számmal kérni, mert van, hogy elkeverednek dolgok a postán - ami 500 forintnál kicsit bosszantó, 20ezernél azért... :D

2014. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!