Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emberek! Gáz ez az "összeállít...

Emberek! Gáz ez az "összeállítás"? (Saját kép)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy semmi extra, de én mindig beparázok, ha valami olyat veszek fel, ami még nem volt rajtam. :D


Szóval íme: [link]


Ne nézzétek, hogy hogy állok, egyszerűen nem tudok normálisan beállni. xdd

És az alakomról se kérek megjegyzéseket, tudom, hogy vékony vagyok.

Köszi :)



2014. ápr. 13. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Feltételezem a csizma meg a szoknya kombót kérdezed. Pont jó... egy állásinterjúra.
2014. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be. Mi az a csizma? Egy farmerral még oké talán, de így úgy nézel ki, mint aki gálaruhában indul a földekre. Mondjuk nekem a szoknyád a farmerdzsekivel sem passzol össze, de az még belefér. Szerintem vagy a csizmát, vagy a szoknyát cseréld le inkább. A csizmához úgyis meleg van már. :D
2014. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a csizmát lecserélném de a többi teljesen jó :)
2014. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Még "át kell állnom" a kevesebbet takaró cipőkhöz, megszoktam, hogy mindig csizmával veszem fel a szoknyát. (És eddig nem volt rá panasz) Előtte gondolkodtam, hogy egy fehér topánkát vegyek-e fel helyette, de azt még nem merem. Nem is tudom, mi lesz így velem nyáron, pedig imádom a szoknyákat... :/

De köszi, hogy elmondtátok a véleményeteket. :) Mások is nyugodtan írjanak még! :D

2014. ápr. 13. 10:25
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

1-es,

ugye ez vicc volt? Állásinterjúra EZ? Mini + hosszú szárú csizma? Max. ha prostinak jelentkezik.


Kérdező!


Gáz! Mi a p csát keres rajtad áprilisban ilyen csizma?

2014. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne hari, szerintem is gáz...:/

Inkább hanyagold...:)

2014. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ez nem mini, combközépig ér.

És milyen csizma? Itt egy közelebbi kép róla: [link]


A k_rvák meg tudtommal comb fölé érő csizmát vesznek föl...

2014. ápr. 13. 10:35
 8/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolsó előttinek szólt
2014. ápr. 13. 10:36
 9/21 anonim ***** válasza:

Ne keverd a csamutogatóval! Nem csak az számít mininek, amiben már lehajolni sem tudsz!

Egyébként az 1-esnek ment az üzenet: állásinterjúra (amire ő javasolná) abszolút kvás lenne. Oda térdig (vagy térd fölé ötcentivel) érő szoknyánál NEM lehet rövidebbet felvenni!

2014. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jó csak a csizma nem tetszik:s
2014. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!