Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek tetszik, ha egy...

Fiúk, nektek tetszik, ha egy lány így öltözik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Vettem pár ilyen stílusú pólót nyárra. Arra mindig figyelek, hogy ne legyen kinn az egész hasam, de mostanában elgondolkoztam, hogy talán mégis visszafogottabban kellene öltöznöm, pl:

[link]

[link]


Ti mit gondoltok?

18/L



2014. ápr. 13. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
1-2 nyerőbb :)
2014. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Az első két ruha nekem tetszik, a második kettő nagyon gáz.
2014. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, nem kell túl konzervatívan öltözködnöd, de mégis legyél diszkrét. Nyugodtan felvehetsz haspólót, 18 évesen szerintem elég feszes hozzá a hasad meg a bőröd, hogy "mutogathasd" nyáron.
2014. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem egyik se tetszik és a visszafogott nem feltétlenül jelenti az általad linkelteket

a 4. pl nagyon gáz és a 3. se sokkal jobb

2014. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-2 nagyon tetszik, a 3-4 nagyon nem. Öltözködj úgy, ahogyan az első két linken van, szerintem így csinos leszel.
2014. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon tetszenek ezek a crop topok, de a szoknya az jó. Egy hosszabb felsővel felvenném :)
2014. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Húha, lehet hogy nagyon öreg vagyok de nekem tetszik a 3-4 (4-es cipőt leszámítva). Ellenben ezek a rövid pólók (1-2) a derékig érő szoknyával nem (tudom hogy ez most a divat, de akkor se tetszik).
2014. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan felvehetsz croptopot (feltéve hogy nem rövidebb mint a képeken) de nincs semmi baj a másik két képen lévő cuccokkal sem (habár én elfogult vagyok, imádom Keira Knightleyt).

am lány vagyok, tudom hogy fiúk véleményét kérted, bocsi :)

2014. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond a hasmutogatós pólókkal, viszont a tüdőgatya, tüdőszoknya irtó ronda.
2014. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hm, én is imádom Keira Knightley-t :D
2014. ápr. 13. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!