Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép ez a blézer?...

Szerintetek szép ez a blézer? Fehér vagy fekete? Megér 2400 Ft-ot, megrendeljem?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 13. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én innen rendeltem:

[link]


Amikor rendeltem, pont akciós volt, így 8.90-ért vettem. Kínából van, hogy sok idő a szállítás, de kaptam hozzá követési számot, így látom, hogy már Magyarországon van a csomag.:)

2014. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az aliexpressről sajnos sok negatívumot olvastam :/ nem mertem még onnan venni.
2014. ápr. 14. 01:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Én eddig 2 cuccot rendeltem, azok rendesen megérkeztek, meg most várom ezt a blézert.
2014. ápr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A modellen nagyon jó - pedig nem vagyok oda a csipkés dolgokért. Viszont ami a valós termékről... az szerintem is gagyibb. Sokkal. :/ Kár érte, de a csipkés holmik sajnos elég sokszor néznek ki cikisen a nagyi nejlonfüggönye kinézetük miatt. Na erről az ugrott be.

De ha nem érzed nagy veszteségnek, 2400 huf nem olyan sok, lehet élőben mégis jól néz ki, én így látatlanban nem merném megkockáztatni. :( Esetleg várd meg a holnapot, hátha kapunk egy véleményt a valóságról (én örülnék neki, főleg, ha jó :D).

Ja és színben mindkettő jó. Én feketét vennék, de ha a fehér jobban hiányzik a ruhatáradból, azzal sem nyúlsz mellé. :D

2014. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!