Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti e a Converse v nem?

Eredeti e a Converse v nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok a Vateráról rendelnék Converse pontosan innen: [link] elv külföldről rendeli a csávó több kép is van itt: [link] 5450 ft/db nem tudom mennyire lehetnek eredetiek aki ért ezekhez annak a válaszát várnám, jha és hogy mennyire lehet megbízni az ilyen előre utalásos vásárlásokban. Elvileg ha rendelek kapok 1 kódot amivel a csomagot végig követhetem a neten keresztül. Várom a válaszokat!:D

2014. ápr. 18. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én annó rendeltem vateráról egész olcsón rövidszárú csukát (akkor még nem nagyon ismertem külföldi rendelős oldalakat), de tudtam hogy nem lesz eredeti :D, csak nyárra szerettem volna egy full fekete tornacsukát. 3 hét alatt megkaptam, elégedett voltam a cipővel. Amúgy hiába nézegeted a vaterára feltöltött képeket, úgysem azt kapod, ezeket a képeket a netről szedik össze :D.
2014. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg vannak e feles méretek, ha nincs akkor hamis. Egyébként nekem van 3 eredeti meg egy hamis az aliexpressről, nem költenék többet eredetire csak ha ötösöm lenne a lottón.
2014. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is külföldről rendeltem magas szárú rózsaszínt jól bírja kb októberben kaptam meg és azóta minden 2. vagy 3. nap az van rajtam az eredetiről hallottam hogy nem mindig bírja sokáig ettől sem vártam csodát, de bírja.. az enyém minősége jó 3-4 ezer körül volt
2014. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!