Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék ilyet varrni?

Hogyan tudnék ilyet varrni?

Figyelt kérdés

Táskát szeretnék varrni, iskolatáskának és csak ilyen eljárós táskának is egyaránt szeretném használni, szóval azért strapabírónak kéne lennie. Úgy gondoltam, hogy a belseje valami megerősített anyagból legyen és a külsejét többféle mintás anyagból szeretném összevarrni. Tudnátok ehhez bármiféle tippet, tanácsot és legfőképpen szabásmintát küldeni, mert fogalmam sincs, hogy hogyan is induljak neki, még sose csináltam ilyet. :) Ilyesmire gondoltam, tudjátok, kicsit az a hippi táska szerűre hasonlítson, vállpántos legyen és olyan cuccokat beledobálós. :)

Pár kép, hogy milyet szeretnék:

[link]

[link]

[link]

Köszönöm előre is a segítséget! :)



2014. ápr. 19. 14:16
 1/2 anonim válasza:

Ezek nem tűnnek olyan nehéznek, bonyolultnak.

Sajnos nincs ilyen szabásmintám, de tippként tudom ajánlani, hogy táska szabásmintára angolul keress rá, legalább pár képet ki fog hozni, ami segítségedre lehet.

angolul pattern a szabásminta

2014. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez tényleg nem tűnik nehéznek. Én úgy szoktam, hogy magamtól csinálom a szabásmintát ami a táska formájától függ. Ugye ráteszem az anyagra majd körberajzolom és kb egy egy-két centit ráhagyok és azt is meg rajzolom. Általában ezeket a varrás ráhagyásokat le szoktam vasalni mert jóval egyszerűbb utána összevarrni. A pántot én úgy csináltam, hogy kivágtam egy adott hosszúságú kb öt cm széles anyag darabot és a szélére ripszalagot varrtam(nem biztos, hogy így kell leírni :D) a tartás érdekében majd behajtottam és levarrtam. Aztán egyszerűen hozzávarrtam a táskához :D Lehet, hogy nem így kell de nekem bevált :D
2014. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!