Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól néz ki ez a férfi póló?

Jól néz ki ez a férfi póló?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 21. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem. A kínaiban is hasonlókat lehet kapni.
2014. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és azért, mert valamit lehet kapni a kínaiban, már nem is lehet jó? szerintem meg jól néz ki. az a mintha nem kellene rá, de az a legkevesebb.
2014. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de a kínaiban ha van is ilyen, az közel sem olyan jól kidolgozott, úgy gondolom.
2014. ápr. 21. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem úgy érettem, hogy ha valami kínai az szar is.. Csak megjegyeztem, hogy a kínaiban szoktam ilyet látni és nem tetszik. A véleményünket kérted, az enyém ez. Ha neked tetszik rendeld meg!
2014. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon gagyi. Miért nem veszel klasszikus szabásút? Egy klasszikus farmer meg egy klasszikus fehér vagy fekete póló és máris azt hiszik te vagy James Dean. Miért kell olyat megvenni ami nem, hogy divatos se volt soha de még klasszikus sem szóval mindig is rossz ötlet volt és mindig az is lesz? Ha unod az egyszerű pólókat akkor meg vegyél inget. Légy férfi! Lássák, hogy van stílusod. Ezzel a pólóval azt érnéd el, hogy mindenki azon gondolkodna, hogy vajon miért anyukád öltöztet.
2014. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csicsás és gagyi hatású, és nem is férfias.
2014. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!