Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lightinthebox.com tapasztalatok?

Lightinthebox.com tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Rendeltem tőlük egy kabátot amiben csak az a fura, h 88% kedvezményt adtak rá. Oo

Ma rendeltem, 10 - 20 munkanapot írtak, vajon tényleg megfogom kapni? És azt amit rendeltem?



2014. ápr. 22. 13:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Na megjött a cucc....hát..őő..ja..

A Webshopban még kabát volt, amire ideért pulóver..


Arról már nem is beszélve, h Ebay-en harmadannyiért láttam ugyanazt amit rendeltem.

2014. máj. 13. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Azigen akkor én sem rendelek onnan, pedig olyan jó kis szexi kosztümök vannak, sehol sem találok hasonlókat !!!😭
2021. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így 6 év után, sokkal több kínai webshopos tapasztalattal is úgy gondolom, hogy a Lightinthebox felejtős. Pontosabban én ruhát egyáltalán nem rendelek már ilyen oldalakról. Vagy nem úgy néz ki, mint a képeken vagy 110% műanyag de a kettőből az egyik biztosan :)
2021. jan. 6. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy válaszoltál :)
2021. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pumpedli777 válasza:
én is rendszeresen vásároltam a Lightinthebox.comról. Karácsonyra is rendeltem, ma vettem át. 1)Elíták a mobiszámomat, 2)a saját email.cimüket adták meg. 43 975FT-ot utalam át. ja 4-8 napos szállítást választottam. A 2 ruhát el kell vinnem varrónőhöz, mert nem siketült "felhajtani"a ruhák alját.Tanulópénzt megfizettem, nem rendelek onnan többet.
2022. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!