Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol keressek férfi hajráfot?

Hol keressek férfi hajráfot?

Figyelt kérdés
Növesztem a hajamat, és nem tudok mit kezdeni a sok szemembe lógó fürttel, amik még túl rövidek ahhoz, hogy a fülem mögé tűrhessem őket, így aztán egy hajráffal tervezem átvészelni ezt az időszakot. Egy egyszerű, amennyire lehet, stílusos darab kéne. Minél előbb volna rá szükség, segítsetek, merre induljak el. Köszi!
2014. ápr. 23. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan férfi hajráf nincs, de vannak igen egyszerűek is drogériákban pl. (dm, rossmann, müller), hobbiboltokban, talán még tesco-ban, metro-ban, auchan-ban is. Ilyesmire gondoltál?: [link]
2014. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aha, valami olyasmire. De pont most találtam véletlen egy még jobb megoldást e mellé. Harry Styles, vmi angol tinisztár, elég ügyesen és stílusosan csinálja a dolgot.


Képek:

[link]


Az bandana vagy valami más, amit ő használ?

2014. ápr. 23. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szimplán összecsavart kendő, valami kisebb méretű. Nagyon sok helyen lehet venni, bizsusnál, üzletek ruhás részlegben, drogériában.

Aztán lehet, hogy ennek van valami speciális elnevezése, hátha egy okosabb segít :)

Első voltam.

2014. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ilyesmi kendőt használtam amíg nem nőtt le a hajam:

[link]

Ez elég jól megfogta a sörényemet :D, és tesin nagyon hasznos volt. Indiai boltokban lehet ilyen fajtát kapni, nem drágák.

Volt 1 olyanom, amilyent az első válaszoló linkelt, de az nem nagyon fogta le a hajamat, állandóan igazgatni kellett, a kendőt meg egyszer megkötöttem, és rendben volt (néha persze kimostam). Azért a változatosság kedvéért vehetsz hajráfot is, hogy ne legyen uncsi a kendő :), csak készülj fel, hogy egy ideig kényelmetlen lesz (aztán felveszi a fejed formáját és ok).


A plázás bizsuboltokban sajnos giccses,csilli-villi pántok vannak mostanában, a drogériások többsége meg gagyi. Menj el egy "sima" kis bizsuboltba, ott azért többféle holmit tartanak, ilyeneknél szokott lenni egyszerű pánt is.


Sok sikert a hajnövesztéshez!

2014. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is egy sima kendő. Mondjuk bocsi, de szerintem baromi hülyén néz ki:s
2014. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2014. ápr. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!