Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik a farmerdzseki lányoko...

Tetszik a farmerdzseki lányokon? Mivel hordjátok? Sötét vagy világos színű? Fel lehet venni a sötétet világos farmerrel?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Farmerdzsekit általában vagy vászon vagy ugyanolyan színű farmer gatyával szokták fel venni.

Jól néz ki

2014. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oh, yeah!!! :3
2014. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tucat, most minden 2. csajon ilyen van Bp-n
2014. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem. Mindig is szerettem, csak idén annyi van, hogy végre be tudtam szerezni olcsón egyet. Nekem batikolt hatású van, vagyis foltokban sötét, foltokban világos. Szerintem bármilyen nadrággal fel lehet venni, más színű farmerrel is. [link]

[link]

[link]

2014. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Világos színű van, a sötét nem tetszik. Szerintem kb bármihez fölvehető, bár én farmerhoz nem hordom, ahhoz szerintem furán néz ki.
2014. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!