Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpressen rendeltetek már...

Aliexpressen rendeltetek már air maxet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem eredetiek, de kíváncsi vagyok, mennyire hasonlít az eredetihez, mert már láttam olyan replikát, amit nem lehetett megkülönböztetni az eredetiektől.

Ha rendelek valamit, hogyan kérhetek nyomkövetési kódot a csomaghoz? Az külön pénz?

Köszönöm! :)



2014. ápr. 25. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már több air max-et vettem az alin. Szerintem eredeti. Vagy olyan jól csinálják,hogy teljesen mindegy,h eredeti-e,mert kiváló minőség. Osszehasonlitottam a régi markabiltban vásárolt air max-emel,teljesen olyan. Nyomkovetesi számot mindig adnak. Nem kell külön fizetni utána.
2014. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
küldenél linket, melyik eladótól vásároltál? köszi :)
2014. ápr. 30. 10:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem eredeti, mivel eredetit nem kapsz kínai oldalakon olcsón. Csakis márkaboltokban, hivatalos viszonteladóktól.
2014. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1, nekem nem adtak nyomkovetesi szamot. Pedig kertem is, es annyit irt vissz az elado,hogy "Ok"
2014. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon hasonlít, de nem eredeti. Az eredeti oldalán van egy négyszögletes air max felirat, ami a közelebb van a pipához, mint a talprészhez. A hamisítványon a talphoz van közelebb. Talán ennyiről lehet megkülönböztetni. Kinézetre teljesen ugyanaz. Hátránya, hogy ha tényleg futásra használod nem bírja addig, mint az eredeti, bár azt vettem észre, hogy itt Magyarországon szinte mindenki utcai cipőként hordja, így a különbség elhanyagolható.
2014. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!