Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok koszorúslányruhát...

Nevecske kérdése:

Hol találok koszorúslányruhát vagy szalagavatós ruhát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csajok a segítségeteket szeretném kérni :) A helyzet az,hogy május 31.én koszorúslány leszek, novemberben pedig a szalagavatóm. Olyan ruhát szeretnék amit már mind2re feltudnám venni. Na igen,sok üzletbe voltam de még nem találtam meg a megfelelőt. Elképzelésem van, csatolok is róla képet,hogy milyen stílusút szeretnék. Neten is keresgéltem,de csak megrendelőset találtam, de nem merek rendelni mert a baj h 160 cm vagyok :/// melleim viszont vannak ( C-s kosár), nehéz ruhát találnom, főleg próbálás nélkül.Hosszabb világos ruha kellene,ezért nem merem megrendelni mert ha hosszú az biztosan hosszú lesz rám. Szóval aki tud jó alkalmi ruhás üzletet Budapesten ,környékén, v Esztergomban ( esztergom mellett lakom) kérem szépen irja le merre van. Vagy linket küldjön. Nagyon szépen köszönöm nőtársak :)

2014. ápr. 27. 13:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol kell képet csatolni :///, olyat szeretnék ami elöl rövid hátul pedig hosszú, lehet egy pántos v pánt nélküli is. Köszi a segítséget :)
2014. ápr. 27. 14:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Függ hogy mennyit szánnál rá, mivel lehet jobban járnál ha meg varrattatnád.

Hasonló cipőben jártam tavaly nyáron, ezért én inkább csináltattam.

2014. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát olyan 100 00 Ft ig száánék rá :) Ha minden igaz szombaton megyek Dorogra :) körülnézek szalonokban :)
2014. máj. 1. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!