Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » így illik elmenni esküvőre...

így illik elmenni esküvőre vagy túl kihívó?

Figyelt kérdés

Szóval közelebbi rokon esküvője lesz és sokat vacillálok hogy mibe kéne elmennem.Végül próbálgattam az egyik felsőmet a szoknyámmal és elgondolkodtam hogy úgy mennék!csak nem tudom eldönteni hogy túl kihívó lenne ez így egy esküvőre.

a szoknya ugyan eddig van felhúzva és csak dísznek le van húzva egy arany színű cipzár de látszik hogy dísz.

[link]

a felső pedig szinte teljesen ilyen csak hosszú ujjú és világosbarna.nncsenek mellnél zsebei az enyémnek.

[link]

ehhez vennék fel egy barna övet.és egy 10 centis magas sarkút is!szerintetek?rib.ncos?öszintén léci.


2014. ápr. 27. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldj már egy rendes képet amin rajta vagy, azthiszed hogy így tudunk barmit is mondani?
2014. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a probléma nem azzal van, hogy r*bancos lenne, hanem nem elég elegáns. Egy esküvőre, pláne ha rokonhoz mész, tehát valószínűleg nem csak a szertartásra, alkalmibb ruha illene.
2014. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ramcsiii ***** válasza:

Ez szerintem oda illö [link]

[link]

Ezis szép..

2014. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én így iskolába járok... :D Minimum valami koktélruhát vennék fel
2014. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne túl kihívó, viszont elegáns vagy csinos sem.
2014. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lenne valami elegáns, főleg nem esküvőre. Én a helyedben biztos mást választanék.
2014. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, csak tényleg nem túl esküvős.
2014. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm.akkor keresek mást :)

úúú nagyjából én is ilyet néztem ki először mint amilyet küldtél hármas,csak nem volt a mértemben! :)

2014. ápr. 27. 20:51
 9/9 Ramcsiii ***** válasza:

3mas vagyok..

Az kár pedig jó kis ruha,és oda való,szóval valami hasonlókat nézegessél. :)

2014. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!