Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Skinny farmerből a kisebb...

Skinny farmerből a kisebb vagy nagyobb méretet érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Mert egy idő után úgyis ki fog tágulni, jártam már úgy, hogy a nagyobbat, kényelmesebbet vettem meg és csúnyán kitágult... a combja meg a csípőrésze is. Nagy lett rám a nadrág.

Ha kisebbet veszek, ami feljön rám, de jobban szorít, jobban tapad, fog az eléggé úgy tágulni, hogy pont jó legyen?


2014. ápr. 28. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kitágulni akkor fog ha rossz minőségű az anyaga vagy nem megfelelően mosod.

Én mindig megfelelő méretet veszek, ami nem szorít akkor sem ha leülök, kényelmes, nem is csúszik le rólam. Még sose tágult ki egyik gatyám sem.

2014. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol veszed őket? :)
2014. ápr. 28. 14:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a mosásra mindig figyelek, ha 40 fokig engedi mosni, akkor is inkább van hogy 30 fokon mosom.
2014. ápr. 28. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fiúként is olyant szoktam venni, ami inkább kisebb egy picit. Igaz hogy első alkalommal egy picit szoros lesz, de így később is jó feszülős marad, nem lesz bő, meg buggyos a seggén sem. :)

A sztreccses anyag ilyen, hogy használat közben tágul egy picit.

2014. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!