Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire néz ki trógerül, ha...

Bratilla kérdése:

Mennyire néz ki trógerül, ha fekete egyberuhához, csinos harisnyához zárt cipőt veszek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok,pénteken ballagtatjuk a 12.-eseket, nekünk is ki kell öltözni. Viszonylag egyszerű, de csinos fekete egyberuha lesz rajtam, sötét színű, mintás harisnya, a cipő pedig vagy lapos balerina, vagy egy nem edzőszerű, annál csinosabb, de zárt cipő. Magassarkút nem szeretnék felvenni. Szerintetek ez így nagyon illetlen, igénytelen? Eső elvileg esni fog, de bent az épületben azért ez rossz kifogás... Mit gondoltok?


2014. ápr. 28. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
kéne kép a cipőről... úgy könnyebb lenne megmondani
2014. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legnagyobb style! ha tornacipővel veszed fel:D [link]
2014. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne az?

Szerintem az a gáz, ha harisnyához valaki nyitott cipőt vesz... Sőt, egy jól öltözött nő alkalomra zárt cipőt vesz harisnyával.

2014. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem ha tornacipőben mennék, a tanárok hazáig kergetnének. Esetleg helyben kinyírnának. Úgyhogy azt annyira nem erőltetném. :D

A mai időjárás előrejelzés már jó időt ígér, topánkában viszont továbbra sem szeretnék menni.

Az említett cipőm amúgy fekete, bőr, picit magasított szárú cipő, de ahhoz meg túl meleg lesz. Szandálhoz vizont túl hideg.

Béküljk meg a balerinával, az nem néz ki rosszul, hogy valamivel térd felettig érő, A vonalú szoknyás alkalmi fekete ruhához balerina, és nem magassarkú?

2014. ápr. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!