Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagni ebben a cipőben?

Ballagni ebben a cipőben?

Figyelt kérdés

[link]


Én ballagok:)


2014. ápr. 29. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Szerintem abszolút nem való ballagásra. Ballagásra valami "magassarkú" illik,aki meg ellene van a sarkaknak,annak is telitalp v. balerina,de azoknak is az ünnepibb változat,nem pedig a nyári. :)

Ettől függetlenül,ha neked tetszik,ballagj benne,de én ballagásra nem venném fel!


L/én is ballagni fogok :)

2014. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem való.

De ahogy gondolod.

2014. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy kövön megyünk és félek, hogy csúszna a magassarkú. Na meg rohadtul fog fájni a lábam, mint mindig.


Van balerinám, de az nagyon kényelmetlen..

2014. ápr. 29. 15:41
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha neked tetszik, és illik hozzád, akkor ballagj ebben! Volt egy barátnőm, aki nagy rocker volt, és még a ballagásra is az acélbetétes bakancsába ment. Fura volt, de senki sem nézte ki, és tett rosszalló megjegyzést. És valóban fontos, hogy kényelmes legyen a cipő, mert sokat fogsz sétálni, állni benne.
2014. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem való ballagásra, de lúdtalpam, bokasüllyedés van, ráadásul nagyon széles lábfejem.

Volt telitalpú nyári szandim, 4 lábujjamról leszedte a bőrt a körömmel együtt... Számomra ilyen egy alkalmi cipő viselése is..

2014. ápr. 29. 15:52
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de lúdtalpra és bokasüllyedésre PONT NEM a teljesen lapos saru való!

Ha legalább egy jó minőségű, ortopédiailag előnyös cipőt linkeltél volna...

Ennél még egy bőr gyógypapucs is inkább való lenne!


Dr. Batz, Scholl, Bama, Rieker.... ezek között nézz szét!

2014. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 50 éves... -.-
2014. ápr. 29. 15:56
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Csak előítéletes és buta.


Egyik se csak öreges cipőket gyárt, rengeteg divatos van köztük, és sokkal szebbek, mint ez a saru.

De te tudod, hogy miben kínozod magad.

2014. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mutass 1 szép, fiatalos cipőt.
2014. ápr. 29. 16:17
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ballagásra való, de nem azért mert lapos (én se magassarkúban ballagtam), hanem azért, mert nem zárt. Én egy lapos talpú, vagy kis sarkú zárt cipőt vennék fel.
2014. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!