Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap vettem egy maggasarkút....

Tegnap vettem egy maggasarkút. Mit ne mondjak elég magas.37es volt csak ami pont a méretem és jóis rám. Egésznap abban mászkáltam a lakásban. Viszont eszembejutott hogy befog dagadni a lábam és szoritani fog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
valami tanácsot tudtok adni hogy hogyan bővitsem? (zoknival nem megy bele a lábam) vagy valami praktika lenne h ne dagadjon be a lábam a sok állástól benne?

2014. ápr. 29. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl sok mindent nem tudsz tenni vele, ha már érzed h fáj a lábad leveszed, ennyi :)
2014. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :'D eddig énis eljutottam. cuki leszek mezitláb ballagáson
2014. ápr. 29. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem te leszel az egyetlen :) no meg leveheted a ballagás után is :)
2014. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben én nem égetném ezzel magam, ami nem megy nem kell erőltetni, vegyél fel lapos cipőt.
2014. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Forróvizes lábfürdőbe pár csepp eukaliptusz illóolaj. :)
2014. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki a fenébe, az ótvar magassarkúknak amúgy is a kukában a helyük és vegyél fel normális cipőt. :))
2014. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne már.

Szerintem amúgy bújj bele neylon zoknival, de vigyél szatyorba váltócipőt. Ballagás előtt kényelmes cipőben vagy, aztán amikor kezdődik átveszed a magassarkúra, és közvetlen a ballagás után megint visszaveszed a lapos talpút.

2014. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

youtube-on talán van olyan videó hogyan tudod kitágani egy kicsit. olyasmi volt, hogy raksz egy zacsiba vizet, azt belerakod a cipőbe, majd az egészet a fagyba, és akkor kitágul kicsit

milyen magas amúgy a cipőd?

2014. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!