Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok ízlésesen és divatosan felöltözni? 15/l

Figyelt kérdés
Mindig melegítőkabátban és farmerban vagyok. A többi lány meg olyan jól fel tud öltözni..viszont úgy érzem,hogy nekem ilyen ruhák nem is állnának jól,mivel nagyon vékony vagyok.

2014. ápr. 29. 18:36
 1/5 anonim válasza:
Szia!:) ne legyel butus, minden ruha a vekony lanyokon all a legjobban szerintem, gondolj csak a modellekre pl:) hany centi es hany kilo vagy? Amugy farmer is lehet csini feher inggel, leomintas sliponnal pl:)
2014. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia szerintem ha vékony vagy attól még öltözködhetsz divatosan mert az mindenkinek jól áll.Ha nincs ötleted ,hogy mi vegyél fel nézd ki az ujságból vagy neten.Viszont ha neked az tetszik ahogy most öltözködsz akkor ne csinálj semmit mert a legfontossab az ,hogy te jól érezd magad a bőrödben
2014. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A vékony lányoknak pont hogy jól áll szinte minden. Öltözz úgy ahogy neked tetszik.
2014. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vékony vagyok,de ezt elfogadtam ,és nem rejtem el bő cuccok alá.és nagyon sokszor kapok dícséretet,hogy milyen csinos vagyok,mennyire jó az ízlésem.szerintem az a lényeg,hogy olyan cuccokat ne vegyél fel,amik nagyon feszülősek,vagy pedig kombináld:egy bővebb póló+cicanaci.vagy háremnadrág+feszülősebb atléta-szerű póló.
2014. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fordulj sztájliszhoz.
2014. ápr. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!