Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy felsőt és nagy...

Vettem egy felsőt és nagy lett, szerintetek visszacserélik?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy szép trikó jellegű felsőt egy kínai üzletben, de itthon derült ki, hogy nagy rám... viszont már leszedtem róla a cédulát, és nincs is már meg. Szerintetek van esély rá, hogy visszacserélik egy kisebb darabra? :/

(A blokk sincs már meg, de árulnak még ilyen felsőt, és a kérdést nem nagyon tudtam eltalálni, milyen témában jelöljem >_<)



2014. ápr. 29. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a jóindulatukon múlik, nem kötelességük.

Ne várj sokat, addig menj, amíg talán emlékeznek rád!

2014. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2014. ápr. 29. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Címke és blokk nélkül 0.0001% esélyt adok neki...
2014. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni. De nem kell visszacserélniük, mivel nincs meg a blokk, így nem tudod bizonyítani, hogy ott vetted. Kínaikban, meg sok butikban is ugyanolyan ruhák vannak, szóval nem csak náluk vehetted.
2014. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kötelező, csak kedvesség kérdése. A nagy méreteket hamarabb elkapkodják. Esetleg érvelhetsz azzal hogy a nagyobb méretet könnyebben el tudják adni.
2014. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!